Херсон °C

Розквіт Херсонщини буде найкращим кроком до повернення Криму в лоно України, - О. Співаковський

---
0
Розквіт Херсонщини буде найкращим кроком до повернення Криму в лоно України, - О. СпіваковськийНародний депутат України, перший заступник голови Комітету ВР з питань науки та освіти привітав учасників IX Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», який відкрився 30 вересня у Новій Каховці.
Звертаючись до представників влади та бізнесу, він, зокрема, наголосив, що Херсонщина має всі умови для стрімкого розвитку у найрізноманітніших сферах.
З огляду на вдале географічне розташування і природні особливості, область, за його словами, може стати потужним транспортним хабом або туристичною Меккою. А за певних умов – перетворитися на центр розвитку альтернативної енергетики або індустріальних парків.
До того ж, як підкреслив О.Співаковський, місцевий політикум цілком усвідомлює свою відповідальність за розвиток регіону.
«Хочу сказати, що Херсонщина — це територія чесності, це територія, на якій немає корупції. Тому бізнес — і внутрішній, і зовнішній — може йти працювати тут», – наголосив нардеп.

Розквіт Херсонщини буде найкращим кроком до повернення Криму в лоно України, - О. Співаковський

В той же час, як зазначив він, Україна ще має виконати дуже важливе «домашнє завдання», а саме – створити умови для рівномірного розвитку людського капіталу в регіонах. Це дозволить зупинити неконтрольовану міграцію талановитої молоді до столиці і на захід.
«Будь-яка технологія заснована на знаннях, а знання створюють люди, тому питання щодо зупинення неконтрольованої міграції людського капіталу є дуже важливим, –підкреслив парламентар. – Ніякі інвестиції нам не допоможуть, якщо тут не буде людей з високою вартістю».
Олександр Співаковський закликав місцеву владу, парламентарів, зовнішніх і внутрішніх інвесторів працювати разом. А від імені депутатів-мажоритарників, обраних від Херсонщини, він висловив готовність «завжди підставити плече».
«Розквіт Херсонщини буде найкращим кроком до повернення Криму в лоно України», – резюмував нардеп.
За інформацією прес-служба народного депутата Олександра Співаковського

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: