Херсон °C

Херсонці зможуть дізнатися про діяльність організацій з усієї України

---
0

Херсонці зможуть дізнатися про діяльність організацій з усієї УкраїниУ четвер, 27 квітня, в Херсоні розпочне роботу всеукраїнський форум UkraineLab: Лабораторія сталості для громадських ініціатив та культури (27.04.-30.04.2017). Форум збере у Херсоні 80 представників неприбуткових організацій, соціально відповідального бізнесу, освіти, державних структур та сфери медіа, які працюють задля розвитку громадянського суспільства та культури в Україні. Вони обмінюватимуться досвідом та шукатимуть ідеї та інструменти для ефективної та сталої діяльності.

Організовує форум ГО «Інша Освіта» (http://insha-osvita.org/), яка створює, випробовує та поширює найкращі практики альтернативних форм освіти, передусім, неформальної, та працює над становленням культури холістичного навчання. Партнером є спілка MitOst (http://mitost.org/), яка вже 15 років поспіль розвиває різноманітну та відкриту мережу Центральної, Східної та Південної Європи зі своїми східними сусідами.

 

Ольга Дятел, співкоординаторка форуму:

 

«Нам важливо збалансувати фізичну присутність заходів "Іншої Освіти в різних регіонах. Навіть наша команда сформована з представників з різних регіонів. Форум UkraineLab вже відбувався в Івано-Франківську, Києві, Краматорську та Слов’янську. Тож для нас було логічним поїхати на південь. Дуже раді будемо інтенсивніше дослідити місто, адже форум – це гарна можливість для того, щоб налагодити гарні та міцні зв’язки з місцевими організаціями».

 

В рамках відкриття форуму UkraineLab відбудеться ярмарок організацій, проектів та інструментів для громадянського суспільства LinkLab. Херсонці зможуть дізнатися про діяльність організацій з усієї України та започаткувати партнерства. Під час LinkLab функціонуватиме бібліотека публікацій та простір для вільних розмов.

Офіційне відкриття форуму: 27 квітня, 15:00 у великому залі Херсонської міської ради (пр-т Ушакова, 37). У день відкриття форуму UkraineLab гратиме херсонський гурт «Город неспящих», а закриє подію 30 квітня концерт київського гурту 5 Vymir. Охочих відвідати LinkLab прохання зареєструватися: https://goo.gl/forms/YZgfDpnevCPmTm0w1

UkraineLab – це міждисциплінарна платформа для ефективного мережування та міжсекторного співробітництва для агентів змін, а також мозковий центр, де народжуються візії та інновації для громадянського суспільства та культури. За два роки діяльності програми до мережі приєдналися близько 300 професіоналів та агентів змін з України та інших країн Європи, було проведено 4 форуми та підтримано близько 50 мобільностей між учасниками мережі.

Форум UkraineLab реалізується в рамках проекту«Діалог заради змін»за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1326107630771868/

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: