Херсон °C

Відпочинок в Трускавці

---
0

Карпати - перлина України. Щороку там відпочивають тисячі туристів. Там пропонується комфортний відпочинок за системою «все включено». Сучасні готелі, чудові краєвиди, ресторани з національною кухнею. Міст, що пропонують відпочинок багато. Зупинимося на Трускавці. Чим примітний цей курорт? Що там можна побачити?

Зараз в Трускавець можна виїхати з різних міст України. Там вже скасовані жорсткі карантинні заходи, тому туристи їдуть, щоб оздоровитися, відпочити від суєти міста, підняти імунітет і настрій. Громадяни України можуть дістатися туди на поїздах або ж на автобусах.

Санатории трускавцапропонують лікування, різні процедури і культурну програму. Перед Новим Роком там встановлюються ялинки, продумуються концертні програми, конкурси.

Трускавець - це місто, яке має свою історію, масу пам'яток, як в місті, так і в його околицях. Компанія «Відпочинок 365» готова запропонувати великий вибір турів і всі додаткові послуги. Так, туристи можуть взяти в оренду гірськолижне обладнання, замовити навчання катанню на лижах. Також, туристи можуть кататися на санках і брати участь в анімації для дорослих і дітей. Штучне засніження виконується для більш комфортних умов. Навіть якщо сніг не йде природним шляхом, кататися по трасах можна в будь-якому випадку.

Який приблизний графік заходів очікує туристів?

•Вранці сніданок по системі «шведський стіл».

•У першій половині дня проводяться екскурсії.

•З 12:00 проводиться обід по системі «шведський стіл».

•Після обіду знову проводяться екскурсії.

•О 17:00 починається вечеря.

Як видно, в санаторіях і готелях продумують всю програму. Це дозволяє туристам знайти той варіант для відпочинку, який їм оптимально підходить.

Підведемо підсумок. Поїхати на відпочинок до Трускавця можна в будь-який час року. Там пропонують оздоровчі програми, комфортний відпочинок. І, звичайно, види Західної України просто не можуть залишити байдужим.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: