Херсон °C

В.М.Шмурянов: "Все про ЄСВ доступно та вичерпно"

Конференция
16

DSC_0142-SmurjnovШановні журналісти та платники податків!

17 жовтня 2013 року з 11.00 до 12.00 на сторінці видання «Херсонщина За день» відбудеться інтернет-конференція на тему: «Все про ЄСВ доступно та вичерпно».

З 1 жовтня 2013 року Головне управління Міндоходів у Херсонській області розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Нині ГУ Міндоходів в області приймає та обробляє звіти про суми нарахованого ЄСВ.

На запитання журналістів та платників податків відповідатиме заступник начальника ГУ Міндоходів у Херсонській області Валерій Шмурянова

Питання можна надсилати на сторінку Інтернет-видання «Херсонщина За день».

Loading...

16 комментариев

Сергей 16 октября 2013 17:11
Яку відповідальність передбачено за несплату або несвоєчасну сплату єдиного внеску приватними підприємцями?
Марія 16 октября 2013 19:14
Чи звільняється від сплати за себе єдиного внеску фізична особа – підприємець – платник єдиного податку, яка є інвалідом III групи?
Євген 16 октября 2013 19:24
ТОВ не здійснює фінансово – господарську діяльність, наймані працівники відсутні. Чи потрібно йому надавати звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів Міндоходів?
Оксана 16 октября 2013 22:37
Чи повинна сплачувати за себе єдиний внесок фізична особа – підприємець, яка обрала загальну систему оподаткування і є пенсіонером?
Юра 17 октября 2013 06:30
Нужно ли плательщикам ЕСВ повторно регистрироваться в органах Миндоходов?
Станислав 17 октября 2013 07:51
Куда и по какой форме подавать отчетность за сентябрь?
Наташа 17 октября 2013 08:13
Если юрлицо не использует труд наемных работников и представляло в орган ПФУ об этом письмо, есть ли необходимость представлять аналогичное письмо повторно в Миндоходов по месту учета страхователя?
Анатолий 17 октября 2013 08:44
Куда уплачивать ЕСВ, начисленный за сентябрь?
Жанна 17 октября 2013 09:15
Что делать с переплатами по ЕСВ, которые образовались до 30.09.2013 г.?
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:26
Відповідно до п. 2.13. Розділу ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом від 9 вересня 2013р. № 454, якщо юридичні особи не використовують працю фізичних осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, звіт до органів доходів і зборів не подається.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:35
Фізичних осіб – підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, п. 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ визначено платниками єдиного внеску. Базою для нарахування єдиного внеску для зазначених платників (крім фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).Згідно з частиною четвертою ст. 4 Закону про ЄСВ звільняються від сплати за себе єдиного внеску фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування і є пенсіонерами, сплачують єдиний внесок на загальних підставах.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:39
Поскольку регистрация плательщиков ЕСВ происходит автоматически на основании данных, полученных от госрегистратора, новыми порядками не предусмотрено необходимости представления каких-либо документов для взятия на учет в органах Миндоходов и теми плательщиками, которые были зарегистрированы в ПФУ, плательщики автоматически будут переданы на учет с ПФУ в Миндоходов.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:41
Порядок формирования и подачи страхователями отчета про суммы начисленного единого взноса на общеобязательное государственное страхование, утвержденный приказом Министерства доходов и сборов от 09.09.2013 № 454, вступил в силу с 1 октября 2013 года. В отличие от налоговых деклараций, для отчетности по ЕСВ отсрочек на применение новых форм законодательством не предусмотрено. Поэтому отчитываться за сентябрь необходимо будет уже по новой форме и в органы Миндоходов.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:44
В таком случае заявление об отсутствии деятельности в орган Миндоходов не представляется.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:52
С 1 октября разблокированы счета органов Миндоходов для уплаты ЕСВ, все суммы ЕСВ с 1 октября уплачиваются на новые счета. До 30.09.2013 г. ЕСВ (в т. ч. начисленный за сентябрь) необходимо было уплачивать на «старые» счета органов ПФУ.
Валерій Миколайович 17 октября 2013 11:53
Переплаты по ЕСВ, которые числятся на счетах ПФУ, автоматически перейдут на счета Миндоходов. Никаких дополнительных заявлений плательщикам предоставлять нет необходимости.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: