Херсон °C

У Херсоні на базі церкви Святої Олександри відкрили гуманітарний центр

Новости
0

Про це повідомляє депутат Херсонської міської ради, настоятель церкви Святої Олександри Андрій Калита:

«На базі нашого храму Херсонська єпархія Православної Церкви України  з благословення правлячого архієрея єпископа Никодима, відкриває центр гуманітарної допомоги мешканцям міста Херсона.


Щира подяка ГО»УКРДУХ» (м.Львів), Церкві «Скинія» (м.Київ), Карітас (м.Одеса) за підтримку цього проекту.


Продуктові набори будуть розвозитись по районах нашого міста. Наша мета - доставити допомогу до тих, хто не має можливості самостійно вийти з квартири чи будинку, щоб отримати допомогу.


Важливо:


1. Якщо Ви знаєте самотніх людей, які потребують допомоги, прошу писати мені в меседжер. Будь ласка, вкажіть адресу та обов’язково телефон, щоб ми могли домовитися про зустріч.


2. Хто хоче отримати дитячі памперси - також пишіть у месенджер, але при зустрічі просимо показати свідоцтво про народження дітей.


Також маємо можливість допомогти ліками першої необхідності. Якщо в когось є особлива потреба, прошу також писати в месенджер, і будемо намагатися вирішити ваше питання.

Окрім цього, запрошую активних членів нашої громади, а також людей з відкритим серцем прийняти участь у нашому служінні містянам. Ті, хто в Херсоні можуть розвозити допомогу. ТІ, хто має фінансову можливість допомогти, перерахувавши кошти на рахунок громади 5169 3305 2148 6586 отримувач Калита Андрій Степанович.

Сьогодні ми як ніколи потрібні один одному заради майбутнього. Для Бога цінна кожна людина!

Слава Господу Богу!

Слава Україні!»

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: