Херсон °C

Безпека та захист дітей в умовах воєнного стану – головне завдання роботи ювенальних поліцейських Херсонщини

Новости
0

Під головуванням заступника начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції України Ярослава Шанька відбулася нарада за участі територіальних органів та підрозділів ювенальної превенції поліції Херсонської області. Присутні визначили завдання та порядок несення служби ювенальними поліцейськими на звільнених територіях. 


- Ми визначили алгоритм надання допомоги дітям, які постраждали внаслідок війни, особливо тим дітям, які залишилися без батьківського піклування. Головне для нас – безпека дитини в умовах воєнного стану, дотримання її прав і свобод, - зазначив Ярослав Шанько. 


Уже формуються спеціальні мобільні групи з числа ювенальних поліцейських, слідчих та психологів для документування злочинів щодо дітей на деокупованих територіях, виявлення кривдників дітей та притягнення їх до відповідальності, встановлення місцезнаходження неповнолітніх, які зникли або з якими рідні втратили зв’язок в результаті воєнних дій. 


Як зазначив начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонської області Віталій Сайфутдінов, нині ювенальні поліцейські визначають потреби дітей для надання їм допомоги у тих населених пунктах, які найбільше постраждали від війни і де нині гуманітарна криза. Визначена тематика проведення профілактичної роботи з дітками, які проживають у прифронтових населених пунктах або там, де відбувалися бойові дії. В першу чергу, це засвоєння алгоритму дій у разі виявлення вибухонебезпечних пристроїв або схожих на них предметів.  


Також в рамках міжнародної технічної допомоги «Канадсько-українського проекту розвитку поліції (CUPDP) ювенальні поліцейські Херсонщини отримали теплий формений одяг.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: