Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Під час російської окупації у лікарнях Херсона не було навіть фізрозчину: як волонтери з США допомагають медикаментами українським лікарням

Новости
0

Волонтерки з США зібрали понад тонну ліків для українців. Гончаренко центр передав медикаменти Херсонському обласному онкодиспансеру та Лікарні швидкої допомоги у Кропивницькому.

Представниці української діаспори в США зібрали понад тонну ліків для українців. Доцентка кафедри неврології в Медичному університеті штату Небраска, фахівчиня з лікування епілепсії Ольга Таращенко зазначила, що, перш за все, це спеціалізовані медикаменти для онкохворих. «Я давно живу і працюю в США. Ініціативу по збору ліків ми розпочали ще у квітні разом із волонтерками Валентиною Гуменюк, Вікторією Машинсон та Любов’ю Бутсіяк. Потім я знайшла в мережі контакти Гончаренко центру і ми налагодили співпрацю. Для нас важливо, щоб українці, які мають складні захворювання, могли отримати необхідну медичну допомогу та ефективні ліки», - розповіла волонтерка.

Наразі Гончаренко центр передав медикаменти Херсонському обласному онкологічному диспансеру та Лікарні швидкої допомоги у Кропивницькому. «Гуманітарну допомогу вже передано двом лікарням. Ліки для онкохворих ми передали Херсонському онкодиспансеру. В деокупованому Херсоні досі дуже важко. Люди не могли отримати належне лікування під час російської окупації через нестачу медикаментів», - повідомила фінансова директорка волонтерської мережі Гончаренко центр Валентина Шульц.

Під час окупації ліків у Херсоні не вистачало, але і зараз ситуація залишається напруженою. «Під час окупації у нас навіть не було фізрозчину! На щастя, зараз ми отримуємо підтримку і від держави, і від волонтерів. Дякуємо благодійникам з Медичного університету штату Небраска. Ці медичні препарати допоможуть зберегти життя наших пацієнтів», - зазначила Ірина Сокур, директорка Херсонського обласного онкодиспансеру.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: