Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Лікарня «тропінка» вже три війни пережила, і далі рятує херсонців

Новости
0

Відомій лікарні сьогодні 109 років. Про це повідомляє головний лікар Леонід Ремига:

«Сьогодні пам'ятна дата для нашої лікарні. 25 січня, у Тетянин день, її було урочисто освячено, і з того часу "Тропінка" почала працювати для наших містян, огортуючи своєю турботою кожного, хто звертається за допомогою. Минуло вже 109 років - лікарня живе, рятує і буде рятівною для херсонців попри все.

 

Навіть попри три нещадних війни, в які їй довелося поринути, які залишили їй свої мітки від снарядів та вирви випробувань.

 

За всю історію існування лікарня Тропіних практично не припиняла роботи, завжди була сильною у складних обставинах: Перша світова війна, революція, епідемії, Друга світова, лиха та нестатки…

 

Історія повторюється. Спочатку це були два роки ковіду і величезна робота в режимі нон-стоп, згодом повномасштабна війна росії проти України із задушливими місяцями окупації і тяжкими нескінченими обстрілами, які тривають донині.

 

Лікарня тримається, продовжуює працювати у надскладних умовах і вражає своєю стійкістю. Останнім часом журналісти, що приїздять з Європи і бачать фрагментами нашу роботу й буття за умов війни, питають: як тримаєтесь, чому не виїхали?.. Але ж за нами люди - нужденні, хворі, беззахисні, яким ми потрібні. Нас тримає віра у наше майбутнє. А ще згуртована команда, рідна лікарня, улюблена робота, сила родини та бажання Перемоги.

 

А крім того, війна змінює свідомість. Дає чітке розуміння, що важливий добробут не лише у твоїй родині, а і у твоїй країні і взагалі у світі. Що світ повинен бути людським, суспільство має бути здатним своєю думкою впливати на дії влади, людські дії.

 

Цього року Тетянин день в лікарні розпочався, майже як завжди, з народження нового життя. Зранку в акушерському відділенні, яке, до речі, нещодавно зазнало значних руйнувань внаслідок російського обстрілу, з'явилася на світ чарівна дівчинка, батьки якої хочуть дати їй символічне й лагідне ім'я - Тетянка.

 

Наразі ми також вітаємо усіх наших Тетян, співробітниць лікарні, і особливо тих, хто зараз мужньо виконує свій обов'язок на робочих місцях. Вітаємо і дякуємо.

 

Клінічна лікарня Тропіних працює щодня і цілодобово. Тут рятують, оперують, допомогають народжувати, накладають гіпс, консультують, виходжують, вберігають, годують… Тут, як завжди, бурхає повітря турботи, боротьби і життя.

 

І кожний розуміє у найскладніші митті - аби не опускати рук, треба просто щоденно робити те, що маємо робити. І вірити, що впораємось.

 

Тримаємося, наші рідні херсонці. Один заради одного. До Перемоги»…

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: