Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Директору від окупантів на підприємстві «Агрофірма радгосп «Білозерський» оголосили підозру у сприянні державі-агресору

Новости
0

За матеріалами СБУ підозру у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресору отримав мешканець Херсона, якого представники «Военно-гражданской администрации Херсонской области» незаконно призначили «директором Комунального підприємства «Агрофірма радгосп «Білозерський».

 

Отримавши повноваження на «посаді», пособник окупантів підтримував та реалізовував рішення представників  держави-агресора, її збройних формувань та окупаційної адміністрації.

 

Він закликав діючих працівників до переходу на роботу «нового» «Комунального предприятия агрофирми совхоз «Белозерский», погрожуючи  звільненням у разі незгоди.

 

Діючи в підтримку рішень рф щодо ведення рубльової зони, затвердив прейскурант цін та реалізацію продукції підприємства у російських рублях.

 

Підозрюваний на власний розсуд розпоряджався матеріальними ресурсами державного підприємства. Незаконно вилучене майно віддавав у користування військовослужбовцям рф та співробітникам фсб. Здійснював ремонт техніки агрофірми, якою у подальшому надавав у користування ворогу.

 

Зловмисник «опікувався» побутом окупантів. Годував особовий склад та розселяв по домівках місцевих мешканців. Відомо, що і на своєму власному підприємстві він надав «прихисток» росіянам.

 

Зрадник брав безпосередню участь у масових заходах на святкуванні так званого «дня прапору росії», куди залучав працівників підприємства та обіцяв їм грошову «винагороду» у росрублях.

 

Закликав працівників підприємства «віддати голос» у незаконному референдумі щодо приєднання Херсонської області до рф. Шантажуючи, що отримають заробітну плату лише ті, хто «проголосує».

 

Разом з іншими зрадниками він втік з Херсона. СБУ відомо його місце перебування. Проводяться заходи для притягнення його до відповідальності

 

Слідчі СБУ повідомили зловмиснику про підозру за ч. 5 ст. 111-1 та ч.1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України.

 

Викриття та документування протиправної діяльності проводилося співробітниками СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: