Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Промислові та кранові ваги

Новости
0

Промислові ваги являють собою комплекс технічних засобів і пристроїв, які розроблені для вимірювання різних вантажів. Вони складаються з приймального пристрою та електронного компонування.

Кранові ваги

Крановими вагами (КВ) є підвісний пристрій, що дозволяє визначати масу вантажів при переміщенні. Існують механічні та електронні варіанти, більше інформації за посиланням.

Електронні моделі складаються з корпусної частини і гака і корпусу, спеціального датчика і ваговимірювального пристосування. Закріплений вантаж впливає на датчик, після чого сигнал передається на перетворювач і виводиться на дисплей. Таким чином, відбувається визначення ваги. Електронне обладнання відрізняється точністю і функціоналом.

Механічні моделі виступаю з'єднувальним елементом між гаком і вантажем. Вони визначають вагу на невеликих висотах, так як на дистанції складно побачити свідчення.

Промислові ваги

Ваги такого типу знаходять широке застосування дорожніми службами, підприємствами, митними терміналами. Показання ваг передаються на спеціальні тензодатчики, далі використовується програмне забезпечення, що допомагає здійснювати облік і контроль вантажів.

Виробництво вагового обладнання засноване на використанні нових сучасних технологій зі збереженням кращих традицій виготовлення якісних радянських товарів.

Вартість ваг є досить прийнятною, тому пристрій по кишені практично будь-якої організації, що займається виробництвом. Ваги підійдуть для визначення маси будь-яких вантажів, вони майже не схильні до перепадів температури і рівня вологості, пристрої відрізняються високою точністю і низькою похибкою отриманого результату зважування.

Монтаж ваг на фундамент

Якщо планується їх установка на фундаменті, то необхідна наявність спеціального постаменту із залізобетону. Він повинен розташовуватися під стиками вагового обладнання або ж бути повністю суцільним. Підготувати обладнання до роботи можна і без фундаменту, в цьому випадку, для підкладки використовують залізобетонні плити, що застосовуються для дорожніх і будівельних робіт. Цей варіант простий і доступний за вартістю, підійде для всіх видів вагового обладнання.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: