Херсон °C

Последние новости

17:45
На Херсонщині прикордонники затримали колаборанта, який «здавав» позиції військових
16:40
Збитий сьогодні БПЛА Орлан-10, що запустили окупанти з Каховки
15:48
У смт Нововоронцовка встановили вуличне укриття у місці масового скупчення людей
15:22
Обійняли керівні посади в окупаційних установах - двоє мешканців Херсонщини підозрюються у колабораціонізмі
14:31
відбулися збори колективу ВСП «Морський фаховий коледж Херсонської державної морської академії» з затвердження делегатів до Конференції трудового колективу ХДМА
13:33
На території Калинівської громади під час польових робіт трактор підірвався на ворожій міні
13:29
Поліція документує наслідки чергової російської атаки на Херсонщину: пошкоджено гуртожиток освітнього закладу, фермерське господарство, комбінат та дачний кооператив
09:50
Херсонські медики врятували підлітка, а потім направили у НДСЛ Охматдит
07:57
66 вибухонебезпечних предметів за добу знешкодили піротехнічні підрозділи ДСНС у деокупованих населених пунктах Херсонщини
07:54
Пожежна охорона має повернутися до населених пунктів Херсонщини
Больше новостей

Судитимуть так званих «начальника» та «юриста» окупаційного органу на Херсонщині

Новости
0

Прокурори Херсонської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців Херсонщини за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).


Слідством встановлено, що обвинувачені після початку повномасштабного вторгнення та захоплення територій Херсонщини добровільно почали співпрацювати з ворогом. Вони пішли на службу до незаконно створеного органу - «Служби по делам гражданской обороны, чрезвычайным ситуациям и ликвидации последствий стихийных бедствий по Херсонской области».

 

Один з них, обіймаючи посаду так званого «начальника», організовував роботу псевдооргану та агітував працівників ДСНС України, які лишилися в окупації співпрацювати з окупаційною владою. Чоловік збирав оперативну інформацію щодо роботи підрозділів області та забезпечив незаконну передачу  спеціальної техніки й спорядження ГУ ДСНС України в Херсонській області окупантам.

 

Інший - обійняв посаду так званого «начальника юридичного відділу» цього ж органу. Він готував розпорядчі документи, проводив інвентаризацію, здійснював набір працівників до незаконно створеного органу. 


 

Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в Херсонській області.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: