Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Володимир Пепель про напрямки роботи в сфері ЖКГ Херсона, про опалювальний сезон та тарифи

Новости, Общество, Экономика
0

Володимир Пепель вже півроку на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Нещодавно на сесії Херсонської міської ради заступник міського голови звітував про результати, в тому числі і ,власне, своєї роботи. Нагадаємо херсонцям, що в основному ці питання стосуються роботи сфери ЖКГ міста.

Журналісти «Херсонщини за день» поцікавилися у Володимира Петровича, як він визначався з пріоритетами та чи все вдається.

«Враховуючи те, що за цей період повністю в міській раді змінювалася структура органів виконавчої влади, то перше завдання, котре переді мною стояло – це звичайно запустити в роботу Департамент міського господарства. Це означає юридично мали його оформити, відкрити рахунки в казначействі, потрібно було підібрати спеціалістів для роботи у цій сфері, організувати питання з тендерними процедурами. Адже місто не могло залишатися неприбраним та без підрядників.

Другий пріоритет, і він досить актуальний, - це створення Програми сталої роботи ЖКГ міста Херсона на 2022-2026 роки. Це дуже об’ємний документ, котрий складається з аналізу роботу ЖКГ за минулі роки, визначено проблеми, а також рішення, з якими будемо вирішувати ці проблеми.

Програму вивчила профільна комісія, розглянули й інші комісії. Погодили. Однак, згідно із законодавством, її маємо погодити ще з Антимонопольним комітетом.

Нещодавно ми вже отримали відповідь з Антимонопольного комітету, її погодили з деякими зауваженнями щодо виділення коштів комунальним підприємствам. Прийняли рішення в жовтні на сесію цю Програму виносити на розгляд депутатів, а в частині допомоги комунальним нашим підприємствам – будемо створювати підпрограми, які ще раз буде вивчати Антимонопольний.

Третій напрямок – це питання благоустрою. Так, ще не ідеально, але ви вже помітили, що місто прибирається, воно стає чистішим. Не секрет ні для кого, що до обрання міським головою Ігоря Колихаєва і нового депутатського корпусу, Херсон було добряче занедбано…»

Про підготовку до опалювального сезону

«Основне також для мене та і містян – підготовка до опалювального сезону.

Вже зараз, у вересні, по закладах культури, всі готові до зими, окрім тих, де ще виконуються капітальні ремонти.

Що насторожує з технічної підготовки?

Насторожують наші ОСББ. Можна довго шукати винних, але херсонцям від цього легше не буде. Але Закон має працювати для всіх однаково. Є постанова Кабміну про те, що на 1 жовтня житлові об’єкти мають бути готові до опалювального сезону. Міський голова поставив завдання – до 20 вересня. Якщо тепловики та управляючі компанії, хоч деякі і з великими потугами виконують це розпорядження, то керівники ОСББ це затягують. Нам не потрібне гарантійний лист, здайте акт готовностіЙ».

На який тариф чекати?

«Основна проблема – на сьогоднішній день змінилася законодавча база про тарифоутворення. Процедура складна. Зараз йдуть громадські слухання по тарифах «ТЕЦ» та «Херсонтеплоенерго». Тарифи будуть затверджуватися. На жаль, тариф для населення буде рости, бо куб газу буде продаватися за 7 грн 42коп. А до нього добавте ще вартість електроенергії , збільшення зарплати і т.д.

Якщо по «Херсонтеплоенерго» для населення прогноз – зростання тарифу на 45,4% для населення, для бюджетної сфери 138%, «ТЕЦ» - збільшення для населення майже на 21%, для бюджетноїсфери на 67,5%. Така різниця між тарифами «Херсонтеплоенерго», бо у вказаній теплопостачальній компанії протягом багатьох років тарифи були занижені, а дотацію ніхто не давав.

«Херсонтеплогенерація» - збільшення для населення 49,8%, для бюджетної сфери -11,6%. «Технотеплосервіс» : для населення – 33,6%, 107% для бюджетної сфери.

І одне з основних питань – підписання договорів на постачання газу. Він у нас має бути підписаний з газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг». За новими законами ми маємо проплатити аванс наперед, а підприємства наші цього не можуть зробити. Вони спочатку надають послугу, а потім вже отримують плату через місяць-півтора. Тому досить серйозно підходимо до вирішення питання, обговорювали можливість державних банків виступити гарантами в цьому питанні».

Борги в населення. Що робити?

«Як приклад наводжу «Херсонтеплоенерго». Новий керівник працює там два місяці, так от за цей період через всі можливі зустрічі з людьми, роботу юридичної служби, виконавчу службу, реструктуризацію боргів було зібрано більше 20 млн грн.. Вважаю це досить непоганим результатом.

Поки по «Херсонтеплоенерго » сплата була біля 87%. Ще у них є 1,5 місяці, робота ведеться, але зрозуміло що всі борги за три роки сплатити – це поки нереально. Робота ведеться і по «ТЕЦ». В даному випадку Херсон не є якимось особливим випадком серед інших міст України: біля 100 млрд грн заборгованості в Україні в сфері ЖКГ( тепло, газ, світло)…»

Чим це визвано?

«Звичайно, є люди що можуть платити, але не хочуть. Але в більшості своїй, біля 90%, це люди, котрі не можуть оплатити послугу по таких тарифах. На жаль, ми на ціну газу та електроенергії вплинути не можемо. Що стосується води та тепла, теж зрозуміло, що основна складова – це електроенергія по воді, і газ по теплу».

Так чи будуть херсонці з теплом?

«З технічного боку ми готуємось, гарантувати що всі будуть всі з якісним теплом – не можу. Справа в тому, що володіти інформацією в сучасному світі – не проблема. Ви, мабуть, теж читали, що в газових сховищах цього року газу вже на 30% менше, чим було на аналогічний період минулого року. Ми не знаємо, якою буде зима. Я лише можу гарантувати те, що максимально робимо все, аби в зимовий період херсонцям було комфортно та послуга була якісною. Окрім того, херсонці, котрі роками отримують неякісну послугу, там де більшість вже відмовилась від послуг ТЕЦ, ми надаємо дозвіл відключатися та переходити на індивідуальне опалення. Підкреслю, що відключатися не хаотично: одна-дві квартири, а всі разом – будинком.

Соціально незахищеним верствам населення в даному випадку передбачається повернення певного відсотку коштів. Розглядається можливість безпроцентного кредиту. Міський голова Ігор Колихаєв також вже зазначав, що в перспективі – це спеціальна програма».

Щодо якості послуги та оплати за неї

«В законі про теплоенергетику чітко прописано – якщо вам теплопостачальна компанія надає неякісну послугу, то ви маєте право написати заяву. Організація має відреагувати, спеціальна комісія разом з вами має перевірити в чому ж причина та зробити висновок: відповідає ваша заява дійсності чи ні. Якщо причина в роботі цієї організації, то вам за ненадану послугу мають зробити перерахунок. Якщо ваше звернення зареєстровано, але до вас ніхто не вийшов в період, що надається законом, і то у вас є право зібрати двох сусідів, скласти акт, передати до компанії, і вам мають зробити перерахунок. Готуємося до зими разом, будьмо відповідальними»…

Спілкувалася Тетяна Дергачева

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: