Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» створено веб-платформу «Подбай про свою безпеку»

Новости, Общество
0

БО «Фонд громади міста Херсон «Захист» створено веб-платформу «Подбай про свою безпеку», на якій розміщено поради стосовно дій громадян у разі виникнення надзвичайної ситуації та унікальну для нашого регіону Google-мапу укриттів Херсонської області (https://safe.ks.ua/).

Онлайн-карта розроблена на підставі офіційних даних Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської обласної державної адміністрації і Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області. Вона містить інформацію по всім районам та містам Херсонщини, дозволяє користувачам не тільки виявити наявні укриття, їх місцезнаходження, адреси, але й прокласти маршрут до найближчого з них.

Розміщені на веб-платформі корисні поради представлені у форматі лонгрід (об'ємний текст з простою і зрозумілою візуалізацією). Ця інформація допоможе громадянам не стати жертвами дезінформації, підготувати свій дім до можливої надзвичайної ситуації, сформувати тривожну валізу, зберегти спокій і концентрацію у зоні бойових дій, оперативно звернутися до рятувальних або аварійних служб.

Поради з інформаційної безпеки розроблені Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України і громадськими організаціями.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: