Херсон °C

Дмитро Бутрій: «День захисника України - це символ зв’язку поколінь»

Новости, Общество
0

Сьогодні, 14 жовтня, вшановують героїзм захисників незалежності та територіальної цілісності України. Військові традиції та звитяги українців. З шаною та вдячністю звертаюся до всіх захисників та захисниць Херсонщини! Завдяки вам ми маємо мирне небо, спокійне життя. Завдяки вам ми впевнені у завтрашньому дні. Ваш приклад – найкращий для наслідування нашими дітьми.

За православним календарем сьогодні святкуємо і День Покрови Пресвятої Богородиці. І ці свята збігаються не просто так. В житті ми часто спостерігаємо, як сьогодення перекликається зі старовиною. Так і свято Покрови поєдналося зі святом вшанування наших мужніх військовослужбовців. Тих, хто на варті нашого спокою зараз, на далеких кордонах і тих, хто оберігає нас від ворога тут, на місці, зовсім поруч.

День захисника України - це символ зв’язку поколінь, це пам’ять про тих, хто в різні часи захищав нашу незалежність. Попри всі зміни, негаразди, різні політичні гасла, цей день лишається святом завжди. Він асоціюється з мужністю та стійкістю, силою духу та героїзмом, справжньою силою протистояти ворогам.

Дякую всім захисникам Херсонщини! Бажаю вам впевненості та сил, здоров’я та наснаги, і частіше спостерігати за насправді мирним небом! Дякуючи вашому героїзму, ми насолоджуємося мирними світанками щодня!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: