Херсон °C

Профорієнтація як дозвілля: дітям про перспективи дорожнього будівництва

Новости, Общество
0

Руйнуймо стереотипи, які нам нав’язують особливості онлайн-освіти в нинішніх карантинних умовах. Бо дітям насправді цікаве не лише віртуальне життя, а й те, що відбувається - тут і зараз.

Учні НВК №43 с. Сонячне, у рамках профорієнтаційної роботи, відвідали асфальтобетонний завод, що на Херсонщині. Ініціаторами такої зустрічі виступити самі освітяни. Як повідомив начальник Херсонської дільниці Ігор Петрочук, співробітники групи компаній RDS, однієї із найбільших дорожньо-будівельних компаній в Україні, залюбки запросили школярів і поділилися тонкощами своєї справи. Участь у заході брали також менеджер із постачання Владислав Мельников, завідувач виробничою базою Віталій Шкода та оператор АБЗ Юрій Патлатий.

Школярам провели масштабну екскурсію: показали повністю сам завод, починаючи з вагового комплексу, і навіть відвідали лабораторію. Разом з дітьми запустили робочий процес на АБЗ, перед цим, звісно, провівши інструктаж із техніки безпеки.

Безперечно, такий формат зустрічі учням сподобався: кожен із них на власні очі побачив з чого починається дорожнє будівництво... Тепер діти з перших уст знають і про новітні технології, і про дорожні перспективи в Україні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: