Херсон °C

У Херсоні відбувся фестиваль-конкурс «Княжий вінець України». Підтримала захід обласна організація партії УДАР

Новости, Общество
0

Святково розпочався тиждень у театрі-кафе обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша в Херсоні. До Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтерів там відбувся патріотичний фестиваль-конкурс «Княжий вінець України».

Організаторами заходу виступили не лише органи влади та різні Центри, де виховують молоді творчі таланти.

До фестивалю, на засадах благодійної допомоги приєдналися і волонтери, і обласні партійні осередки. Зокрема, обласна організація партії УДАР. Номінації у фестивалі-конкурсі були різні, тож учасників вистачало. Молоді таланти демонстрували вокал, хореографію та сценічну майстерність. На переможців, окрім пам’ятних дипломів чекали й подарунки. Справжнім сюрпризом для дітей стало те, що це витвори hand-made, зроблені їхніми ж однолітками.

Про це розповів голова виконкому Херсонського обласного осередку партії УДАР Євген Вдовиченко:

- Ми наголошуємо на тому, що подарунки для дітей зробили самі діти. Це дуже важливо для учасників. Ідея допомогти – не нова для нас. Ми не збираємося допомагати тільки «під вибори». Працюємо з волонтерами вже не вперше. Участь у цьому фестивалі для нас – дебютна, але збираємось зробити це традицією. Всіх конкурсантів судило досить професійне журі, яке складалося з акторів театру Куліша, учасників вокальних ансамблів та власне волонтерів, котрі допомагають нашим бійцям на передовій вже не перший рік.

Про фестиваль-конкурс розповіла волонтерка, членкиня партії УДАР та член журі конкурсу Вікторія Бебко. За її словами, для дітей – це один зі способів проявити себе. А от для військових – це ліричний момент:

- Дитяча творчість завжди надихає. Не потрібно докладати багато зусиль – діти фонтанують енергією, якою ти сам потім наче заряджаєшся. Цей фестиваль проводиться вже не перший рік. Головне для нас – виявити справжні дитячі таланти. Для військовослужбовців виступи колективів – це завжди сюрприз. Ми запрошуємо їх на свято, але не уточнюємо, що саме є в програмі. А коли приходять до зали – це завжди тільки найщиріші емоції! Ви не уявляєте, наскільки для військових важливі такі моменти. Так вони розуміють, що життя – тут, поряд, що воно продовжується не зважаючи ні на що, що вони й справді стоять на варті нашого спокою, і що їхня робота – найпотрібніша зараз, в ці непрості моменти, які переживає наша держава!

Під час заходу почесними нагородами відзначили волонтерів, а також родини загиблих захисників України, родом з Херсонщини. Привітав учасників конкурсу та всіх присутніх зі святом депутат Херсонської міської ради, голова обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Бебко:

- Слово «волонтер» для багатьох українців було донедавна не так часто вживаним. Тільки у 2014 році ми всі зрозуміли його справжнє значення. Це добровільні помічники, які допомогли зупинити ворога. Завдяки співпраці волонтерів та військових - ми маємо мирне небо над головою. Так і народилась ідея цього свята, конкурсу-фестивалю: вшанувати волонтерів та наших військовослужбовців, показати, що поєднання їхніх справ, їхньої щирості та хоробрості в результаті дає нам перемогу. Сьогодні ця подія приурочена до загальнодержавного свята - Дня Збройних сил України та Дня Волонтера. Це не просто дати в календарі. Для нашого народу це символ мужності та героїзму, символ відданості і щирих сердець. Це свято не лише тих, хто на передовій. Це пам'ятна дата для всіх матерів та жінок, дітей наших солдат, мужність яких ніколи не буде під сумнівом. Фактично, це свято нашої перемоги. Адже спільнота волонтерів та військових зробить все для того, аби ворог ніколи не ступив на нашу землю!

У Херсоні відбувся фестиваль-конкурс «Княжий вінець України». Підтримала захід обласна організація партії УДАР

У Херсоні відбувся фестиваль-конкурс «Княжий вінець України». Підтримала захід обласна організація партії УДАР

У Херсоні відбувся фестиваль-конкурс «Княжий вінець України». Підтримала захід обласна організація партії УДАР

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: