Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Підсумкова Медична рада в лікарні ім.Є.Карабелеша: подякували за складний успішний рік і склали плани на майбутнє

Новости, Общество, Здоровье
0

3 лютого у новому залі засідань з сучасною телевізійною технікою в онлайн-режимі відбулася підсумкова Медична рада за 2021 рік. Головувала на нараді генеральна директорка підприємства Алла Малицька. Вона ж спершу і виступила зі звітною доповіддюі зауважила, що рік минулий став справжнім часом випробувань на міцність і витримку. Більшу частину часу доводилося працювати не в звичному режимі роботи, а робити те, чого вимагали обставини. І колектив гідно витримав перевірку. За що очільниця закладу подякувала кожному.

У лікарні працює 1134 особи, з яких лікарів – 244, молодших спеціалістів з медичною освітою – 436, молодших медсестер – 215, працівників адміністративно - господарської служби - 239. Тому далі мова йшла про фінансово-економічну діяльність лікарні за звітний період. У 2021 році фінансування лікарні здійснювалося з трьох джерел: кошти Національної служби здоров’я України, місцевий бюджет (державна субвенція), власні надходження. До речі, лікарня була законтрактована за 21 пакетом медичних гарантій. Крім того, структурні підрозділи лікарні долучаються до Всеукраїнської кампанії «Лікар для кожної сім’ї». Станом на початок 2022 року медиками підписано з населенням 103419 декларацій, що є найвищим показником у порівнянні з іншими закладами Херсона. У КНП також налагоджена робота по виконанню Урядової програми «Доступні ліки». Особлива увага приділялась залученню до неї осіб з груп ризику. У минулому році за програмою виписано 41012 рецептів (32965 пацієнтам).

Протягом 12 місяців минулого року амбулаторно – поліклінічна служба працювала стабільно та злагоджено. Виконано всі необхідні об’єми медичної допомоги в поліклініці та вдома, забезпечено доступність та якість медичних послуг. Створені комфортні умови для пацієнтів та медичних працівників. Приділялась увага пацієнтам – переселенцям, біженцям зі сходу та Криму, прикордонникам, учасникам АТО. У поліклініках проводився весь комплекс діагностичних, лікувальних, протиепідемічних заходів, змінювались маршрути пацієнтів, перепрофілювались фахівці.

Двобій з пандемією коронавірусної хвороби позначився на стабільності надання медичної допомоги як амбулаторної, так і стаціонарної. Що стосується останньої, то деякі відділення працювали у напруженому режимі «перепрофільованих в інфекційні». Однак, набувши практики непоганих інфекціоністів, у перервах між «ковідними хвилями» спеціалісти виконували на високому рівні і свої основні функції, не відстаючи від колег, які не були задіяні в лікуванні ковідних пацієнтів. Про це свідчить чесний рейтинг за напрямком «проліковано пацієнтів». Серед лідерів у лікуванні пацієнтів за терапевтичним профілем: Власійчук Ю., Гаврилова О., Погорєлова Л., Афанасьєва Г., Волошина Ю., Проценко О., Букіна Г., Ушакова Л., Полінчук І., Панова Т. ; за хірургічним – Левковський О., Сумароков І., Лабузенко Ю., Василенко М., Колеснік А., Табідзе Д., Чуприна Д., Панов В., Саідов В., Гардубей Є. Завдяки цим людям лікарня увійшла в топ-10 кращих закладів вторинної медичної допомоги за версією Public Health Awarrds 2021!

Лікарня ім.Є.Карабелеша також у лідерах серед херсонських закладів охорони здоров’я по вакцинації населення - 43 відсотки від загальної чисельності населення Суворовського району.

Найкраща десятка в організації вакцинальної кампанії: Чібіцева С., Жовніренко Т., Волкова О., Камчатова Т., Тріщанович В., Рязанова О., Левінська Н., Рожкова Г., Кваша К., Ротонос А.

Чимало досягнень було у 2021-му. Сучасне лікування пацієнтів з ішемічним інсультом – найбільша кількість тромболізисів (75). У стінах підприємства відбулася історична подія – виконання тромбекстрації з мозкових судин; відновлені гінекологічні втручання в стінах нашої лікарні; виконуються високотехнологічні операції урологічного профілю; виконана більша частина підготовчої роботи для проведення трансплантацій нирок; реконструкція відділення гемодіалізу; дооснащення відділення невідкладної допомоги (приймального) за державною програмою «Велике будівництво». Завдяки останній отримали сучасний КТ, цифровий рентгенапарату, УЗД сканер експертного класу. З часу відкриття відреконструйованого відділення прийнято майже 12 тисяч пацієнтів, на сьогоднішній день проведено обстежень на КТ 5664 пацієнтам, УЗД – 2083, рентгендіагностик – 2651. І найголовніше – за наявності направлення від сімейного лікарня ці обстеження для людини – безкоштовні!!!

На рік поточний планів немало. Та всі вони стосуються найважливішого – створення всіх необхідних умов для надання якісної, безкоштовної і професійної медичної допомоги містянам. 2022 рік повинен стати для лікарні роком роботи над покращенням сервісу лікарні, щоб пацієнти могли обирати цей заклад, а медики – отримувати гідні зарплати, які відповідають їх рівню роботи.

На підсумковій нараді виступила і голова первинної профспілкової організації лікарні Наталія Тітова. Лейтмотивом її виступу став аналіз проведеної роботи у співпраці з адміністрацією медзакладу для співробітників підприємства. Це і надання матеріальної допомоги для лікування, організація відпочинку як для дорослих, так і для дітей; проведення загальнолікарняних культурно-масових заходів тощо (надалі більш детально розкажемо про профспілкову роботу).

Традиційно на підсумковій нараді надали слово молодим спеціалістам, Косницькій Альоні – лікареві-терапевту приймального відділення і Широкому Денису –лікарю-ортопеду-травматологу хірургічного відділення поліклініки № 1. Таке «хрещення боєм», як правило, йде на користь молодим спеціалістам і надалі вони впевнено крокують професійними сходинками. Це хороший старт.

Насамкінець Медичної ради відбулися найприємніші миті. Найкращі працівники КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» були заохочені Грамотами Секретаря Херсонської міської ради, начальника управління охорони здоров’я Херсонської міськради і генерального директора лікарні.

Зокрема, Галина Лугова зауважила: «особисто від себе всім вдячна, і від імені Херсонського міського голови, і депутатського корпусу за те, що для подолання пандемії ви вкладаєте у свою справу душу і серце. І поки що проблема залишається не подоланою. Дякую за гідне виконання посадових обов’язків і за те, що ви непохитно знаходитеся на передовій служіння людям».

А Світлана Межерицька у свою чергу додала: «низький уклін вам за вашу неоціненну працю. Бо я проживаю в Суворовському районі, уклала декларацію з лікарем цього району і лікуюся також тут. Тому можу відчути на собі якість наданих послуг».

Є сподівання, що сказане все хороше залишиться незмінним на роки.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: