Херсон °C

Вибухи не зупиняють медиків КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» вчасно надавати допомогу

Новости
0

Війна війною, а медичну допомогу ніхто не відміняв.

У Херсоні вибухи чутно і ввечері, і вранці. Але це не зупиняє медиків КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» вчасно прийти на робоче місце і приймати пацієнтів з проблемами здоров’я. Вони виконують свій професійний і громадянський обов’язок чесно і самовіддано. Своєю присутністю у поліклініці чи відділенні стаціонару вони доводять, що не залишають людей і намагаються вчасно, правильно і якісно забезпечити херсонцям медичне обслуговування. Довіру слід виправдовувати не час від часу, а в незмінно систематичному режимі.

Вчора, 16 травня, у поліклініках по обслуговуванню дорослого і дитячого населення сімейні лікарі і педіатри прийняли 1080 чоловік на особистому прийомі, а  500 пацієнтів звернулися за допомогою в режимі онлайн. 

Крім того, 70 діткам зроблені щеплення за віком. 38 хворих з цукровим діабетом отримали життєво важливі для них інсуліни. Оперативні втручання, фізіопроцедури, перев’язки, обстеження у вигляді ЕКГ, рентгенографії, масажі тощо – проводилися також у штатному режимі. «Вузькі» спеціалісти за направленнями лікарів надавали консультації, виписували рецепти на медикаменти, направляли на додаткові обстеження.

Сьогодні новий день і він позначений готовністю карабелешівців вислухати, розібратися у ситуації, відреагувати на скарги і за необхідності призначити відповідне лікування.

Такі вони наші бійці невидимого фронту - вірою і правдою служать українському народові.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: