Херсон °C

Працівники Дар’ївської сільської ради працюють дистанційно

Новости
0

Згідно з офіційною інформацією, в Дар’ївській сільській ТГ - водопостачання, електроенергія газопостачання в наявності. Проблема з хлібом та інших продуктів вирішена. На минулому тижні в усіх населених пунктах громади було здійснено виплату пенсій. Автобусне сполучення з м. Херсон, працює стабільно без змін.

На даний час працівники сільської ради працюють дистанційно. Для отримання довідок, документів, тощо, попередньо звертатися в електронному вигляді на електрону поштову скриньку darsilr@ukr.net, з обов’язковим вказанням номеру телефону.

Після опрацювання звернення, з Вами  зв’яжеться спеціаліст сільської ради для уточнення в якому вигляді і в який спосіб Вам надати документ. У разі відсутності можливості надати запит в електронній формі, пропонують зателефонувати діловоду сільської ради, тел. 0660985698 та визначитись в який спосіб Вам краще подати запит.

 З питань реєстрації народження, смерті, реєстрації шлюбу та нотаріальних дій, звертайтесь до секретаря сільської ради Юдіної Ірини Василівни.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: