Херсон °C

Станіславська громада вдячна за допомогу

Новости
0

У скрутні для нас часи ми продовжуємо жити. Сьогоднішній день став трішечки кращім за попередній. І це завдяки людям, яких хвилюють справи нашої громади і не словами єдиними продовжують допомагати. 

Ставлячи під ризик своє здоров’я та безпеку до Станіславської ОТГ  була доставлена гуманітарна допомога у вигляді ліків та медичних препаратів. За це хочемо щиро подякувати Артему Павловичу Бахтіну. Артем Павлович зараз як і протягом вже багатьох років продовжує допомагати населенню громади та надавати різноманітну підтримку тим, хто її дуже потребує, відправивши вже другу партію ліків! Наші слова вдячності людям, які долучилися до цієї благородної справи – Білозеренко Владі, Мезенцевій Ірині, Цуркан Ігорю та Петренко Еллі. Завдяки вашим спільним зусиллям люди Станіславської громади, котрі як і раніше продовжують перебувати у цілодобовій небезпеці, ризикуючи своїм фізичним і моральним благополуччям, отримали те чого дуже потребували. 

Взаємодопомога та небайдужість здатні робити справжні дива. Адже не рідко щира та безкорисна добра справа може врятувати чиєсь життя! Дякуємо вам!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: