Херсон °C

Херсонщина отримала 5 нагород на олімпіаді геніїв у США

Новости
0

18 червня 2022 року відбулася церемонія нагородження переможців Міжнародного конкурсу проєктів екологічного спрямування GENIUS Olympiad 2022 у штаті Нью-Йорк, США.


У межах Олімпіади українські генії здобули 5 золотих медалей, 8 срібних, 14 бронзових, а також 23 почесні відзнаки. Найвищу нагороду в категорії «Креативне письмо» вперше в історії України отримала учениця з Херсонської області Поліна Козлова.


Географія переможців:


10 нагород – місто Київ;

9 – Сумська область;

5 – Херсонська;

4 – Київська, Дніпропетровська;

3 – Хмельницька, Харківська, Полтавська;

по 2 нагороди – Тернопольска, Львівська та Волинська;

по 1 – Чернівецька, Черкаська, Миколаївська та Донецька (місто Маріуполь).

Команда України налічувала 77 школярів, які представили країну на світовій Олімпіаді геніїв. Серед переможців є діти, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях і в зонах активних бойових дій.


Торік у США була підписана угода про започаткування національної ліцензійної GENIUS Olympiad Ukraine. У 2022 році збірна була сформована за новими правилами, а проведення національного етапу стало безпрецедентним збільшенням можливостей для України в конкурсі.


За 2017-2021 роки Україна здобула 74 нагороди, а цьогоріч українська збірна виборола 51 нагороду за результатами національного відбору, дистанційної підготовки та фіналізації проєктів.


Крім того, вперше в історії GENIUS Olympiad у складі журі був представник України – директор «Олімпіади геніїв України» Євген Кудрявець, який привітав учасників зі всього світу під час церемонії нагородження.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: