Херсон °C

Розпочали видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею

Новости
0

Розпочали видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею (м. Кривий Ріг, вул Володимира Великого, 32-А). Про це йдеться в офіційній інформації.


Команда Херсонської ОВА, зокрема обласне управління освіти, максимально розповсюдило інформацію серед закладів освіти про цю можливість, тому в перший день за свідоцтвами й атестатами звернулася велика кількість людей. 

Щоб зробити процес отримання документів про освіту швидким та зручним, визначено заклади освіти Херсонської області, уповноважені організувати видачу документів про освіту на базі Криворізького природничо-наукового ліцею.

З розподілом, переліком контактних осіб можна ознайомитися за посиланням: 

https://cutt.ly/rKg0K7s

Отримати документи можуть:

випускник, один із батьків, інші законні представники, інші особи з довіреністю, посвідченою нотаріально або керівником підприємства, установи, організації, органу місцевого самоврядування. При собі мати посвідчення особи та документ з оцінюванням результатів навчання випускника. 

Місце видачі документів про освіту не буде змінюватися до деокупації області. Невидані документи зберігатимуться впродовж року.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: