Херсон °C

Нова Каховка зустрічає своїх у Запоріжжі

Новости
0

Починаючи з 9 березня, щодня та без вихідних в Запоріжжі функціонує гуманітарний центр, який всі називають просто - хаб на Епіцентрі. Це найбільший центр допомоги евакуйованим в Україні з найповнішим спектром послуг допомоги.

Саме через нього вже пройшли десятки тисяч людей, які були вимушені покинути власні домівки через війну. Саме тут вони отримували й продовжують отримувати першу необхідну допомогу.  В центрі приймають та надають допомогу переселенцям з Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Донецької та Луганської областей.

 На території хабу евакуйованих людей зустрічають і представники Херсонщини, зокрема - Новокаховської територіальної громади. Наш спеціаліст Ірина Чумаченко чекає на всіх новокаховчан в нашій палатці. 

Спеціалісти надають допомогу у розв’язанні проблемних питань жителів Новокаховської громади, будують належну комунікацію.


В хабі працюють юристи, психологи, соціальні працівники. Є кімната матері та дитини. Працює  великий медичний пункт, зокрема, педіатрична служба. І особливо важливо, що в таку спеку, в усіх наметах працюють кондиціонери. 


Також активну допомогу новокаховчанам і жителям громади надають у Відкритий простір допомоги "Саме тут" , який був створений міським головою Іваном Федоровим для жителів міста Мелітополь та Мелітопольської громади, які виїхали з окупації. В центрі радо приймають жителів і Новокаховської громади. "Саме тут” активно співпрацюють зі спеціалістами Новокаховського виконкому, тому наші люди не залишаються без допомоги і надалі.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: