Херсон °C

Окупанти обстріляли 8 населених пунктів Херсонщини

Новости
0

За минулі дві доби поліція відкрила 18 кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів російської армії на території Херсонської області. Під постійним вогнем залишаються населені пункти, що знаходяться на лінії розмежування. Вкотре зазнали масованих артилерійських обстрілів села Ольгине, Трудолюбівка, Князівка, Потьомкине, Добрянка, смт Високопілля, Біла Криниця та Чаплинка. Нині відомо про ураження приватних будинків та подвір’їв, комунальних установ, унаслідок чого поранення дістали місцеві жителі. Через  обстріли виникли пожежі. 

У смт Брилівка військові рф викрали 63-річного місцевого жителя та його 62-річну дружину. Нині їх місцезнаходження невідоме. 

Не припиняється і мародерство з боку російських військовослужбовців. У с.Велика Олександрівка та Червоний Маяк Бериславського району військовослужбовці рф викрали автомобілі «ВАЗ» та «Тойота», які належать місцевим жителям. 

Поліція документує всі воєнні злочини, скоєні армією рф, опитує місцевих жителів у звільнених від загарбників населених пунктах, де посилено поліцейську присутність, та збирає докази.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: