Херсон °C

На Кінбурнській косі від ворожих обстрілів загинуло безліч диких тварин та птахів, згоріли реліктові ліси, — Міндовкілля

Новости
0

На Миколаївщині Кінбурнська коса потерпає від обстрілів окупантів. Там загинула незчисленна кількість диких тварин та птахів, а також згоріли реліктові ліси.

Про це по повідомив міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець, передає «Суспльне».

З початку повномасштабного вторгнення армії Російської Федерації на територію України фахівці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів зафіксували понад дві тисячі випадків знищення живої природи, руйнування екосистем.

—  Сума збитків екології від російської агресії понад 962 млрд гривень, тобто майже один трильйон. Розрахунки тривають. Шкода від забруднення повітря сягає 923 млрд грн, шкода ґрунтам та землям – 138 млрд гривень, — каже Руслан Стрілець.

За словами міністра, росіяни окупували вісім заповідників та 12 природоохоронних парків.

На Кінбурнській косі загинула незчисленна кількість диких тварин та птахів. Також на території коси внаслідок обстрілів у травні 2022 згоріли реліктові ліси, для відновлення яких піде понад сто років.

— Яскравий приклад життя під окупацією та загрози для заповідних територій міжнародного значення — Кінбурнська коса. Там на сьогодні загинули безліч диких тварин та птахів. Ми навіть не можемо обрахувати точну їх кількість. Знаємо тільки про те, що там згоріли реліктові ліси, для відновлення яких треба буде дуже багато років, навіть не 10, не 50 і не 100, — розповів Руслан Стрілець.

Нагадаємо, що російські обстріли спричинили низку лісових подарунків на Кінбурнській косі, сильно нашкодивши унікальній екологічній системі цього місця.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: