Херсон °C

Щодо виплат заробітних плат працівникам бюджетних установ Херсонської міської територіальної громади

Новости
0

У соціальних мережах з’явились повідомлення про те, що у місті вчителі, медики тощо не отримують заробітну плату.


- Ще 28 липня 2022 року звільнився з посади директор Департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради Роман Підперигора. Перед звільненням він не провів нарахування заробітних плат, у тому числі, працівникам бюджетних установ громади. Наступного ж дня своїм розпорядженням я призначила тимчасово виконуючого обов’язки директора Департаменту бюджету і фінансів. Йому оформили необхідні електронні ключі і вже 8 серпня усім були профінансовані заробітні плати за липень. – зазначає т.в.п. Херсонського міського голови Галина Лугова.


Також 30 серпня заробітну плату за серпень отримали працівники усіх бюджетних установ, окрім освітян.


Певна затримка пов'язана з тим, що у серпні 2022 року в управлінні освіти Херсонської міської ради відбулись кадрові зміни і довелось виготовляти нові електронні ключі. Але вже 1 вересня 2022 року усі необхідні кошти надійшли на рахунки управління освіти. І після погодження обласною військовою адміністрацією освітяни отримають свої кошти за серпень.


Усі відпускні працівникам освіти нараховані та виплачені в повному обсязі. Також заробітну плату у повному обсязі, станом на 1 серпня, отримали і працівники дошкільних і позашкільних закладів освіти, медсестри у школах, технічні працівники шкіл. А невдовзі отримають і за серпень.


Із 60 керівників закладів загальної середньої освіти на території Херсонської територіальної громади лише 4 директори пішли на співпрацю з окупантами. А з 80 дитячих садочків – лише 7 керівників стали колаборантами. З усіма зрадниками трудові договори були розірвані.


За дорученням Галини Лугової передані до казначейства листи про зупинку всіх транзакцій Департаменту розвитку об’єктів комунальної власності територіальної громади через наявну інформацію про перехід деяких співробітників Департаменту на бік ворога. 


- Хочу наголосити, що заробітну плату отримують усі працівники: і ті, хто виїхав на підконтрольну Україні територію, і ті, хто лишається вірним Україні на окупованій території. Кошти отримують і ті, хто працює дистанційно, і ті, хто перебуває на простої. Якщо працівник перебуває на простої, то йому, за законом, нараховується не менше 2/3 окладу. Кошти у бюджеті на виплату заробітних плат є. Не вірте окупантам, які кажуть, що країна когось забула. Ми не кидаємо своїх людей напризволяще! – запевнила пані Галина.


Що стосується медичних працівників у лікарнях, то їх фінансує Національна служба здоров'я України. Тобто кошти вони отримують із державного бюджету.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: