Херсон °C

На так званого керівника Скадовської РВА та його заступниці чекає суд

Новости
0

Завершено досудове розслідування стосовно так званого голови Скадовської районної військової адміністрації та його заступниці

Прокурори Херсонської обласної прокуратури та Скадовської окружної прокуратури в порядку спеціального досудового розслідування скерували до суду обвинувальні акти стосовно громадянина рф за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також громадянки України за фактами колабораційної діяльності та пособництво державі-агресору (ч. 3 ст. 110, ч. 5 ст. 111-1, ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, росіянин, який тривалий час проживав у місті Скадовськ, під час окупації регіону вступив у злочинну змову з представниками країни-агресора з метою зміни меж території та державного кордону України. Для цього він зайняв посаду так званого голови Скадовської районної військової адміністрації, а громадянка України - першого заступника Скадовської районної військової адміністрації. Обвинувачені активно займаються добором інших працівників окупаційного органу та підпорядкованих установ і організацій. Псевдопосадовці закликають мешканців регіону підкоритися окупаційним військам, підтримують дії загарбників, спрямовані на порушення територіальної цілісності України.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося слідчим відділом  УСБ України в Херсонській області.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: