Херсон °C

Ворог намагався провести штурм в напрямку Давидів Брід – Білогірка, з втратами відійшов

Новости
0

ОК "Південь” (інформація за 19.09): противник намагається утримувати тимчасово окуповані території та зірвати дії Сил оборони. 

Ворог намагався провести штурм в напрямку Давидів Брід – Білогірка. Зупинений артилерійським вогнем, з втратами відійшов. 

Окупанти намагалися навести переправи через Дніпро в районі Нової Каховки та Козацького, але вони були знищені ЗСУ. Також потоплено баржу, завантажену технікою та солдатами росіян. 

Нашою авіацією нанесено 15 ударів, а Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано понад 260 вогневих завдань, в тому числі по 4 районах зосередження ворожих резервів живої сили та техніки в Бериславському, Генічеському, Каховському й Херсонському районах, по мостах і альтернативних переправах – понтонах і баржах.

Втрати ворога на півдні – 90 рашистів, 3 танки, 8 одиниць іншої автобронетехніки, 3 гаубиці «Мста-Б» й «Мста-С», 4 самохідних 152 мм «Акації», 2 самохідних гармати «Гіацинт-С», 6 РСЗВ «Град» і склад ворожих боєприпасів в Правдиному. Також знищено 2 безпілотники «Орлан-10» та «Орлан-30».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: