Херсон °C

На Херсонщині поліцейські забезпечують правопорядок у населених пунктах на лінії вогню

Новости
0

Працівники відділення №1 Бериславського районного відділу поліції патрулюють населені пункти, які наближені до лінії фронту та які потребують посиленого контролю, зокрема, смт Нововоронцовка. Хоча це селище жодного дня не було під окупацією, проте майже з самого початку повномасштабного вторгнення воно під постійними обстрілами російської армії. Інфраструктуру селища російські військові майже знищили: пошкоджена школа, зруйновано магазини, аптеки і дороги, внаслідок потрапляння снарядів згорів місцевий ринок. ворог і нині продовжує накривати цей населений пункт вогнем, знищуючи ще вцілілі будинки. 


Головне завдання поліцейських у Нововоронцовці – забезпечити безпеку і правопорядок, зберегти життя і здоров'я тих, хто залишився в селі, не допустити випадків мародерства й крадіжок там, де громадяни вимушено покинули свої домівки. Поліцейські спілкуються з місцевими, щоб допомогти їм у вирішенні проблемних питань, зокрема, щодо доставки гуманітарних продуктових наборів, ліків хворим, будівельних матеріалів або евакуації. 


Ризикуючи власним життям, працівники поліції регулярно підвозять до прифронтового села хліб, питну воду та продукти харчування, забезпечують найнеобхіднішим та рятують мирних мешканців, які з різних причин не хочуть покидати свої домівки та продовжують жити під щільним вогнем ворога.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: