Херсон °C

Последние новости

19:11
Чотирнадцятирічна херсонка Ірина допомогла придбати військовим дрон з нічним баченням за 250 тисяч гривень
14:33
Співпрацює з окупантами та забезпечував проведення псевдореферендуму – підозрюється екскерівник лікарні з Херсонщини
14:32
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
13:15
Для окупаційних військ рф діти України стали фактично військовим трофеєм, - ГУР
12:14
В ОВА попереджають про підготовку росіянами чергової провокації на хімічному заводі в Армянську тимчасово окупованого Криму
12:03
Поранено п’ять цивільних та шість поліцейських
12:00
В Генічеську кадирівці влаштували переділ захопленого
12:00
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:55
Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію населення на тимчасово зазоплених територіях Херсонської області
07:46
Російська пропоганда продовжує спроби дискредитації ЗСУ на території Херсонщини
Больше новостей

Бог разом з тими, хто захищає

Новости
0

До війни я казав, що брати до рук зброю це гріх, а тепер розумію, що Бог разом з тими, хто захищає", - сповідь спасителя  "лицарських" душ.

"Служити Богу та людям" - головний принцип капелана 28-ої омбр Олександра, і це підтверджується не лише його словами, а й вчинками. Починаючи з дитинства, він постійно був у пошуках істини, вивчав як зовнішній, так і внутрішній світи, паралельно долаючи на своєму життєвому шляху безліч труднощів. Зрештою, здобутий досвід вмотивував Олександра пізнати Біблію.

"Мене часто турбувало питання хто є мій Бог. У свої 33, після читання Слова Божого я зробив те, що у ньому написано - прийняв Хрещення. Тобто не те освячення, яке нам роблять у дитинстві, а свідомо впустив Бога до себе. Це абсолютно різні речі", - розповів капелан. 

Віра, як запевняє Олександр, допомагає йому в усьому. Навіть допомагати іншим людям. Зокрема, після російського вторгнення у Крим, капелан переїхав звідти в Одесу, де потім активно займався волонтерською діяльністю, проводив служіння, брав участь у просвітницьких проєктах та навіть особисто відвідував тих, кому потрібна була підтримка. І саме під час одного з таких випадків він зустрів повномасштабне вторгнення.

"Вночі мені подзвонили працівники хостела та повідомили, що молода дівчина хоче вистрибнути з вікна. Я почав збиратися до неї й тут почув перший вибух. Спочатку не придав тому якогось значення, але вже наступний був настільки гучніше, що на мене ледь не вилетіли двері. Розуміючи, що почалася війна, я швидко сів у машину й рушив до тієї дівчини. Досі пам'ятаю ті налякані вирази обличчя і танки, які зустрічалися мені по дорозі до неї", - згадав Олександр.

Далі капелан почав допомагати людям як тільки міг, приділяючи особливу увагу воїнам ЗСУ. Все частіше його просили просто приїхати та поспілкуватися, а знайомства з солдатами та офіцерами дали зрозуміти, що вони теж потребують моральної підтримки. Тому Олександр після роздумів і консультацій вирішив стати капеланом у лавах "лицарів". 

"Один з офіцерів 28-ої омбр сказав мені, що я виконую роботу капелана. Мені це сподобалося, я відповів, що спробую в цьому розвиватися. І далі весь процес відбувався якось навіть непомітно для мене: перехід з цивільного одягу на військовий, нові знайомства, друзі. Вже тут я переосмислив багато чого. Пам'ятаю, до війни я казав, що брати до рук зброю це гріх, а тепер розумію, що Бог разом з тими, хто захищає. Ба більше, якщо того потребуватиме ситуація, я сам встану до зброї", - поділився Олександр.

Українцям, що наразі переживають жахіття війни, Олександр радить користуватися тими методами, якими користувалися сильні цього світу. Зокрема, ті, про кого згадується у Біблії. 

"Я вивчав безліч методик: від психології до йоги. Але найкраще працюють описані у Божому Слові. Наприклад, раджу ознайомитися з філософією Царя Давида, який був мудрим володарем і успішним полководцем, зокрема завдяки його стосункам з Богом. І не соромтеся каятися у своїх гріхах та вчитися бути справжніми людьми, аби не стати звірами, з якими ми боремося", - резюмував капелан.

28 окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу

#КапеланиЗСУ

#ЗСУ

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: