Херсон °C

Поліцейські дбають про безпеку, першочергові потреби жителів деокупованих та прифронтових сіл Херсонщини

Новости
0

Працівники Бериславського районного відділу поліції несуть службу на території деокупованих та прифронтових сіл району, зокрема, у Новопавлівці та Білій Криниці. Там російські військові обстрілами знищили більшість інфраструктури, люди кілька місяців живуть без води і світла. Щойно вщухають обстріли, працівники поліції привозять у села гуманітарні вантажі. 


Поліцейські постійно патрулюють ці населені пункти, дбають про безпеку жителів, забезпечують правопорядок, перевіряють територію на наявність вибухонебезпечних предметів, нерозірваних снарядів та мін, не допускають людей до небезпечних зон та передають інформацію спеціалістам-вибухотехнікам. На місцях «прильотів» працівники поліції вилучають осколки, документують наслідки руйнувань, збирають докази воєнних злочинів російської армії. Також поліцейські запобігають мародерству, спілкуються з місцевими жителями для встановлення осіб, які співпрацювали з ворогом. 


Поліція виконує всі завдання, головні з яких - допомога громадянам у відновленні нормальної життєдіяльності та безпекові питання.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: