Херсон °C

Тінь сонця в Херсоні!

Новости » Культура
0

В березні рок-гурт «ТІНЬ СОНЦЯ» повертається на концертні майданчики країни з весняним туром «ПРОМІНЬ ВОЛІ». Даний тур вирізнятиметься від попередніх іншим енергетичним зарядом та настроєм, так як планувався за уже складних обставин, що виникли в нашій країні. І весь цей біль, бажання перемогти і стати вільною та цілісною нацією не могло не відбитись на діяльності музикантів.

Також шанувальники зможуть почути нові, хоч і не значні зміни у звучанні пісень. Адже саме в рамках цих гастролей буде презентовано оновлений склад гурту та нові композиції, які передуватимуть виходу майбутнього альбому.

Вперше за свою історію хлопці розпочнуть своє турне з півдня України! Таке рішення гурт прийняв невипадково і безальтернативно:

«Гадаю, коментувати такий крок буде навіть зайвим. Ми неймовірно переймаємось долею українського півдня, як і сходу, віримо, що чим частіше лунатиме українська пісня у тому неспокійному краї, тим швидше в Україні запанує Перемога та Мир!» – говорить лідер гурту Сергій Василюк.

13 березня гурт відвідає Херсон. Концерт відбудеться о 19:30 у SHKAF SMART CAFE, що знаходиться за адресою: Проспект Ушакова, 3.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: