Херсон °C

У Херсоні прозвучать хіти у виконанні оркестру «Lord`s of the Sound»

Новости » Культура
0

І знову на БІС!!! 22 Березня в м. Херсоні кращі з кращих саундтрек-хітів, прозвучать у виконанні Симфонічного оркестру «Lord`s of the Sound», під керуванням В. Саражинська, диригент В. Фізер.
Програма концерту, перенесе Вас в чудовий світ музики і кінематографії, а звуки флейт, скрипок, гітар, барабанів в живому виконанні оркестру, відкриють нові горизонти сприйняття Симфонічної музики. Глядачів чекають не тільки музичні композиції з улюблених кінофільмів, а й оригінальний відеоряд на екрані!
100% SOUNDTRACK HITS: LOVE STORY - музичний шедевр, який об’єднує смаки, стирає тимчасові межі і направляє слухача на духовні орієнтири.
«Титанік», «Вогнем та мечем», «Мулен Руж», «Щоденник пам'яті», «Амелі», «Великий Гетсбі» та ін. Це далеко не повний список саундтреків представлених до виконання. Що ще? Приходьте дізнаєтеся!
Улюблена музика, задушевна атмосфера і заряд позіва вихідний зі сцени, зроблять цей вечір незабутнім. Дві години кіно-музичного задоволення - гарантовано !!!
Цей концерт - справжній подарунок шанувальникам музики і кіно.
Окестр «Lord`s of the Sound», це 26 обдарованих, талановитих і відданих своїй справі музикантів, які при змаху диригентської палички перенесуть Вас в прекрасний світ звуків, опинившись в якому Ви захочете возвращатся туди знову і знову.
Друзі, ми чимало потрудилися, щоб підготувати цю програму для Вас. І ми залишилися задоволені виконаною роботою. Сподіваємося, сподобається і Вам - чекаємо, приходьте !!!

Щиро Ваш, оркестр «Lord`s of the Sound»

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: