Херсон °C

Студенти ХНТУ взяли участь у виставці «Жінка в ARTі»

Новости » Культура
0
У Арт-підвалі обласної бібліотеки ім. О. Гончара відкрилася виставка «Жінка в ARTі». Серед інших особливо вирізнялися картини живопису студентів кафедри дизайну ХНТУ. Полотна, виконані в експериментальних техніках студентами старших курсів, передали образ жінки та розкрили відвідувачам її внутрішній світ.
Відкрив виставку модний показ із серією жіночних образів, які розробили студенти напрямку «Дизайн одягу та текстилю» кафедри дизайну ХНТУ. Серед представлених моделей були дипломні проекти випускників Олександри Кучерук «Мрія» та «Марічка», Анастасії Паперної  «Стрекозы», Ірини Якущенко «Вероніка», Вероніки Микули «Індіана», Ганни Висоцької «Ліліум» та багато інших. Розробка кожного з авторів ґрунтувалася на детальному аналізі одного з аспектів жіночності з метою привернення уваги до актуальної проблеми поступового зникнення жіночності в жіночному костюмі. 
Студенти різних курсів показали, що саме жінка робить у мистецтві - надихає творця на створення цікавих речей - в даному випадку одягу, аксесуарів, взуття.
Виставка триватиме ще два тижні, тож всі бажаючі ще зможуть насолодитися експозицією. 
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: