Херсон °C

У Херсоні запалали "Таврійські Зірки"

Новости » Культура
0
У Херсоні відбувся третій фестиваль «Таврійська зірка», який проходить під патронатом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва. Це яскравий, масштабний, феєричний проект, який подарував дітям Херсона та області шанс показати свій талант. У телепроекті телеканалу "ТВІЙ ПЛЮС" - "Таврійська зірка" взяли участь діти від 5 до 18 років. Кастинги відбулися у багатьох районах Херсонщини. За три сезони участь у фестивалі взяли понад 2 тисячі юних вокалістів, хореографів, музикантів і читців. Головне завдання фестивалю «Таврійська зірка» – це пошук та подальший розвиток таланту у дітей Херсонщини.
Всіх конкурсантів чекали захоплюючі заняття з педагогами, майстер-класи з відомими діячами мистецтва, професійна підготовка до фіналу проекту, а саме головне, що кардинально відрізняє фестиваль «Таврійська зірка» від інших конкурсів, це зйомка відеокліпів. Кожен учасник мав змогу відчути себе справжньою зіркою блакитного екрану. У ККЗ «Ювілейний» відбувся заключний етап третього сезону телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка». Із більш ніж 500 заявок на участь у третьому сезоні телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості переможцями, за результатами оцінок професійного журі та Інтернет голосування, визначено 45 талановитих колективів та виконавців.
Привітав та нагородив учасників фестивалю голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. У своєму виступі він підкреслив, що для багатьох з них це стало сходинкою до мистецького Парнасу України в таких відомих всеукраїнських талант-шоу, як «Голос країни. Діти», Х-Фактор та «Танцюють всі».
«Відрадно, що для учасників «Таврійської зірки» організатори фестивалю влаштовують справжні гастрольні тури узбережжям Чорного моря. Хлопці та дівчата виступають у відомих курортах Херсонщини: Залізному порту, Лазурному, в санаторіях Примор’я та Чайка. Чим вносять свій внесок в туристичну привабливість Херсонщини», - наголосив Андрій Гордєєв.
Дітям подарували справжнє свято, яке вони запам'ятають на все життя, де кожен отримав можливість підкорити телеглядачів своїм талантом.
Після всіх привітань та нагороджень, наприкінці заходу, оголосили початок четвертого сезону Першого телефестивалю «Таврійська зірка».
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: