Херсон °C

Херсонських художників чекають на мистецькій резиденції Чорнянка-Futurum

Новости » Культура
0
Для участі у першій мистецькій резиденції, яка відбудеться у історичних місцях Каховського краю 14-19 травня 2017 року, запрошуються молоді митці з базовою художньою освітою, з базовими професійними навичками з живопису та малюнку, які володіють різними техніками живопису (акварель , олія тощо) та малюнку (графічний олівець, м’які матеріали тощо). Про це повідомляє Херсонська ОДА. Бажано досвід роботи в умовах пленеру, творча активність, високі комунікативні навички, соціальна активність та обізнаність у стилях та напрямках сьогоднішнього розвитку живопису.
Мета мистецької резиденції: в рамках творчих батлів між представниками різних творчих шкіл та різних світоглядів на території славнозвісної «ГІЛЕЇ» Давида Бурлюка (с.Чорнянка) створити конструктивне бачення нового майбутнього нашої країни, написання свого маніфесту – як звернення до сьогоднішньої політичної та економічної еліти України, творче саморозкриття молоді, обмін досвідом та вдосконалення навичок з живопису і малюнку в умовах пленеру на території давньої Тавриди, де зародилась творча ідея українського та російського футуризму, де творили видатні митці початку ХХ сторіччя. І тут як ніколи актуально звучать слова Маніфесту, які облетіли світ в буремному 1912: «Тільки ми – обличчя нашого часу, …… Минуле для нас тісне».
Пріоритети відбору учасників: креативне мислення і авторська техніка живопису і малюнку. Для оцінки просимо надіслати фото ваших робіт з описом на електронну пошту kentavrida@gmail.com.
Учасники віддають організаторам 3 роботи – полотно, олія, формат від 50х70 см, матеріали учасників.
Матеріали: одна з робіт – полотно, олія – обов’язково, інші чотири роботи – за власним бажанням, вітається змішана техніка.
Організаторам віддається 1-2 з 5 робіт (за вибором організаторів). Буде сформована мобільна виставка і ваші роботи будуть виставлятися у містах Херсон, Київ, Луцьк, Одеса та інших містах України.
Анкети можна надсилати до 1 травня. Остаточний відбір учасників буде оголошено 5 травня на сторінці ГО "АРР Таврійського об’єднання територіальних громад” –www.facebook.com/arrtotg/
 Додаткова інформація у координатора проекту - Вікторії Кулакової, тел.: 095-946-01-58, 096-394-60-53, або пишіть на пошту kentavrida@gmail.com.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: