Херсон °C

Херсон стане центром театрального туризму

Новости » Культура
0
Херсон стане центром театрального туризмуА станеться це вже наступного тижня. Адже з 19 по 27 травня в нашому місті буде проходити міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії».За словами президента фестивалю Олександра Книги, можна сміливо казати, що в Херсоні активно розвивається театральний туризм. Адже квитки на фестивальні вистави купують не лише місцеві мешканці. А й з інших міст України.
Проте усього за кілька тижнів до початку фестиваль був під загрозою зриву. Про це Олександр Андрійович заявив на прес-конференції  10 травня. Справа в тому, що гроші на театральне свято міська влада виділила. А от витратити їх можна лише, провівши тендери через систему Prozzoro. На це піде час, якого просто немає. Бо «Мельпомена Таврії-2017» починається вже 19 травня. А гостей потрібно поселити та нагодувати. Незважаючи на це, Олександр Книга заявив, що свято все одно відбудеться.
Отже, що ж приготувала для глядачів 19-а «Мельпомена Таврії»? Девіз цьогорічного фестивалю «Театри світу за мир». Розпочнеться свято із великої карнавальної ходи. Усіх бажаючих запрошують доєднатись до цього яскравого дійства і разом з артистами вбратись у вишиванки. Навіть будівлю мерії планують «вбрати» у вишиванку.
Вистави будуть грати на багатьох майданчиках – на Грін-зоні, чотирьох сценах самого драмтеатру, ДКТ, ляльковому театрі, навіть в храмі та лісі. До речі, під час вистави на Грін-зоні глядачів нагодують не лише духовною їжею, а й реальними стравами.
Усі шанувальники актора Сергія Кіяшка – радійте! Він повернеться до Херсона із виставою «Мотузка». Побачити її можна буде 21 травня о 16.00 на великій сцені ХОАМДТ.
Театри з різних країн покажуть не лише вистави за класикою, а й сучасну драматургію. До Херсона завітають колективи з Португалії, Білорусі, Угорщини, Вірменії, Туреччини, Грузії, Франції, Литви, Польщі, Румунії та багато театрів з України.
Завершувати яскраве свято буде веселий капусник. 

Херсон стане центром театрального туризму

 

Херсон стане центром театрального туризму

 

Херсон стане центром театрального туризму

 


Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: