Херсон °C

У Херсоні відбудуться змагання в рамках проекту "Ігри Героїв"

Культура, Спорт
0
24 серпня о 17.00 на Площі Свободи у рамках проекту «Ігри Героїв» відбудуться змагання з Кросфіту. Про це повідомляє управління культури ОДА на офіційній сторінці у Фейсбук. Ігри Героїв - це унікальний проект, аналогів якого, на сьогоднішній день немає на території країни. Учасники змагань прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з інвалідністю, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.
"Незалежно від обставин, всі люди рівні! Решта - слабкість і відмовки, боротися з якими, повинен кожен з нас. Сила духу незломлених солдат і динаміка проекту в цілому, спрямовані надихнути сотні тисяч людей! Що таке Кроссфіт? - це програма розвитку сили і придбання гарної фізичної форми для простих людей і професійних атлетів з усього світу. Це спеціальна система тренувань і змагальний вид спорту, призначення якого, придбання людиною відмінної Загальної Фізичної Підготовки. Спочатку Кроссфіт був розроблений як завершений тренувальний комплекс для військ спеціального призначення, поліції і військових в США" - йдеться в повідомленні.
Також, 24 серпня змагатись між собою будуть представники різних силових структур півдня України:
• Національної гвардії України
• Прикордонних вiйськ України
• Збройних Сил України
• Поліції
• Служби Безпеки України
Головна мета змагань – реабілітація ветеранів АТО, які отримали серйозні травми в зоні бойових дій, а також соціальна адаптація людей з обмеженими можливостями, популяризація спортивного способу життя серед молоді.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: