Херсон °C

Виставка «Квіти, які не в’януть» в обласному онкодиспансері

Культура, Здоровье
0
Вже другий рік триває арт-проект «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері. Щомісяця в закладі відкриваються нові виставки творчих робіт талановитих митців області, покликані покращити емоційний стан як пацієнтів, так і медичних працівників диспансеру.
Сьогодні, 8 вересня відбулося відкриття спільної виставки одразу двох художників: батька і сина, Володимира та Олександра Гончаренків. На усіх полотнах – яскраві, різноманітні квіти, створені умілими руками і фарбою. Ці квіти навіть через десятки років не втратять своєї краси, тому й виставка отримала назву «Квіти, які не в’януть».
Знайомила відвідувачів виставки з членом Національної спілки художників України, художником із Берислава Володимиром Гончаренком головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур, яка відзначила плідну роботу автора, адже цього місяця одночасно працюватимуть три його виставки: крім онкодиспансера, виставка в художньому музеї та виставка до Дня міста.
Серед улюблених технік митця олійний живопис, акварель, пастель і акрил, серед жанрів – натюрморти, пейзажі, портрети. А взагалі, як зізнався Володимир Іванович, він любить малювати все.
«Під час організації виставки я відчував деяке хвилювання, адже це лікарня, - поділився художник. – Вирішив надати для виставки натюрморти з квітами, бо вони, як люди, є живими частинками природи. На роботах художника квіти залишаються вічно живими. Я хотів би, щоб моя виставка сподобалась і допомогла пацієнтам закладу, надала їм бадьорого настрою та надії на швидке одужання».
Із вдячністю за організацію виставки і за важку щоденну роботу лікарів закладу Володимир Гончаренко подарував одну зі своїх робіт онкодиспансеру. Також він пообіцяв провести у жовтні майстер-клас із малювання для усіх бажаючих.

Виставка «Квіти, які не в’януть» в обласному онкодиспансері

 


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: