Херсон °C

"Його доля" - нова біографія від херсонського театру

Новости » Культура
0
У Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша відкрився 82 театральний сезон. Цього разу слуги Мельпомени порадували херсонського глядача біографічною сповіддю про нашого земляка Миколу Куліша. Вистава "Його доля", режисером якої виступила Влада Бєлозоренко, стала справжнім відкриттям не лише для театралів, але і для самих працівників театру. 
- Відкриття театрального сезону - це завжди етап в театрі, не зважаючи на те, що вистави всеодно йшли до початку сезону, але велика сцена відпочивала. Цьогорічне відкриття для нас особливе, адже ми святкуємо 125-річчя від дня народження нашого метра, великого драматурга, людини ім'я якої носить наш театр - Миколи Гуровича Куліша і ми свідомо підготували для відкриття виставу "Його доля". Вона спеціально зроблена невелика за обсягом, буквально на одну годину, але ми хочемо показувати її різним поколінням. Щоб кожна херсонська дитина чітко знала хто такий Куліш і те, що ця молода людина є його земляком. Адже сьогодні, в театральному світі, Миколу Куліша називають українським Шекспіром. І як на мене - це не перебільшення. Тому ми відкриваємо сезон виставою, присвяченою цій величній особистості. Тож, з відкриттям сезону усіх!Бажаю, перш за все своєму колективу: натхнення, удачі, здоров'я, тому що попереду дуже багато роботи, яку ми повинні зробити, а херсонському глядачу бажаю відкриттів, здивувань і завжди кажу - приходьте в театр, бо ми любимо вас і сподіваємось на вашу взаємність!, - написав у Фейсбук директор ХОАМДТ Олександр Книга.
У виставі "Його доля" є все - кохання і людська ницість, зубожіння і голодомор, диктатура "великої партії", і найголовніше - історія однієї людини, яка тісно повязана з усією епохою. 
- Це наш маленький погляд на людину і на час, - розповіла у соцмережі режисер вистави Влада Бєлозоренко.
Зіграли у виставі як молоді актори, так і вже знані херсонським глядачам. Головну ж роль - Миколи Куліша - зіграв Микола Степаненко. 
Чи вдалося йому перевтілення в українського Шекспіра - точно знають глядачі. І, судячи з оплесків після вистави, "Його доля" довго не сходитиме з театральних афіш. Надто великі історичні паралелі викликає перегляд цієї вистави. Щоб дізнатися, які саме, необхідно відвідати театр. Херсонські актори завжди готові подарувати глядачу цілий букет різнобарвних емоцій!

"Його доля" - нова біографія від херсонського театру

Фото з Фейсбук та Олександра Корнякова.

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: