Херсон °C

Колядники вітали підприємства Херсонщини

Новости » Культура
0
Важко уявити Новорічно-Різдвяні свята без щедрівок, колядок, які співаються на Новий рік, після Різдва, із щедрими побажаннями врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік. Традиція колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році зберіглась і донині. Тому щоб підтримати традиції, херсонські підприємства зустрічали у себе колядників, які передавали вітання від очільника області.
За інформацією сайту Херсонської ОДА, за ініціативи голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва, творчої підтримки Департаменту культури, туризму та курортів ОДА, Херсонського обласного центру народної творчості кращі колядницькі гурти області із щедрівками та колядками, веселими побажаннями та віншуванням привітали провідні підприємства та трудові колективи міста.
11 січня, народний фольклорний колектив Раденського будинку культури Олешківського району «Золоте гроно» під керівництвом заслуженого працівника культури України Наталії Ремішевської, завітав на приватне підприємство «Оригінал Авто», ТОВ «Юг-Авто» Volkswagen Центр Херсон, ХОД АБ «Укргазбанк», Херсонську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Гончара, магазин Херсонец, ТОВ «Херсонська кондитерська фабрика», ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат», для працівників яких колядки та щедрівки стали подарунком.
Разом з колективом божої благодаті, миру та Різдвяного настрою кожному побажав священик Храму святої Великомучениці Варвари Олег Стецюк.
«Сьогодні через нашу українську культуру та традиції ми відчуваємо свято Різдва Христового. Це свято - наша особиста зустріч Бога во плоті, який прийшов вилікувати нашу зранену гріхами душу та подарувати новий шанс на життя. Шанс на повноцінне християнське та людське життя. Це свято нам дарує можливість з новими силами вступити на "стежку спасіння”. Христос народився! Славімо Його!», - привітав священик Олег та побажав усім здоров’я і наснаги до життя у новому році, щоб світла радість Різдва Спасителя підтримала віруючих.
Всі господарі з вдячністю приймали колядників і обдаровували їх, а колядники в свою чергу дарували працівникам чудові враження та святковий настрій.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: