Херсон °C

Цього року в конкурсі «Марка дружби» взяли участь понад 2500 учасників

Новости » Культура
0
Херсонський навчально-естетичний комплекс «Художня школа» завершив прийом робіт на VІ Міжнародний Інтернет-конкурс малюнка «Марка дружби». Про це йдеться на сторінці конкурсу у Фейсбук
Щороку збільшується кількість учасників конкурсу – цього року в ньому взяли участь 2545 юних художника з 11 країн світу: Білорусь, Болгарія, Боснія і Герцеговина, Індонезія, Казахстан, Литва, Росія, Румунія, Сербія, Словенія, Україна. Особливістю даного конкурсу є не традиційна для конкурсів дитячого малюнка форма подачі робіт, а використання сучасних Інтернет-ресурсів та інформаційно-комунікативних технологій.
У своїх роботах учасники від 5 до 25 років зобразили архітектурні та ландшафтні сюжети сучасності та історії свого краю, сім'ю, друзів, ігри, флору і фауну, святкові та побутові сцени з життя свого народу, предмети етнографії та декоративного мистецтва, фантазії на тему транспортних засобів, національні види спорту. 
З 1 квітня розпочинає свою роботу міжнародне журі, члени якого за допомогою Інтернет-голосування визначать переможців. До складу журі увійшли представники Міжнародного Арт Консорціуму університету Х'юстону (США), Спілки художників Болгарії (м.Шумен, Болгарія), Університету Західної Богемії (м.Плзень, Чехія), Навчально-естетичного комплексу «Художня школа» (м.Херсон, Україна).
Підведення підсумків відбудеться в травні 2018 року. Побачити роботи учасників можна в Інтернет-галереї на сайті конкурсу.
Переможці та лауреати конкурсу будуть запрошені на свято нагородження, яке відбудеться 1 червня 2018 року, у Міжнародний день захисту дітей, у Національному палаці ділового та культурного співробітництва «Український дім» м.Київ. Переможці будуть відзначені дипломами, кращі роботи будуть надруковані на поштових носіях.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: