Херсон °C

У ХДУ відбудеться круглий стіл «Український Крим: минуле та сьогодення»

Новости » Культура
0
23 квітня у Херсонському державному університеті відбудеться круглий стіл на тему: «Український Крим: минуле та сьогодення». Про це повідомляє Політична Херсонщина.  
На захід запрошують зацікавлених службових осіб, науковців, експертів, представників медіа. Круглий стіл влаштовують з нагоди 100-річчя визволення території України (включно з Донбасом і Кримом) від російсько-більшовицьких загарбників у ході війни за незалежність, та створення Військово-Морських Сил новітньої української держави, в рамках заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, відповідно до указу Президента та Розпорядження КабМіну.
Круглий стіл «Український Крим: минуле та сьогодення», організований Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим відбудеться 23 квітня о 12:00 за адресою: вул. Університетська, 27, м. Херсон.
Контактна особа питань організації і проведення круглого столу – головний консультант служби з питань реінтеграції та деокупації АРК – Покидько Тетяна Вікторівна, 0505545411.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: