Херсон °C

Владислав Мангер привітав гостей «Мельпомени Таврії»

Новости » Культура
0
У Херсоні  розпочався один із найочікуваніших культурних заходів 2018 року –  міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії». Учора, 17 травня,  у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша пройшла прес-конференція з нагоди відкриття цієї феєрії. Про це повідомляє прес-служба обласної ради.
Цьогорічний фестиваль є ювілейним – двадцятим в історії. Відбуватиметься він у Херсоні та Миколаєві. Театр імені Миколи Куліша на чолі з депутатом Херсонської обласної ради Олександром Книгою провів колосальну організаційну роботу.
- «Мельпомені» виповнилося двадцять років. Я хочу привітати гостей із початком нашого ювілейного фестивалю, – сказав Олександр Книга.
У своєму виступі голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер привітав гостей фестивалю, які приїхали до нашого регіону з різних куточків України та світу. Окремо він відзначив роботу Олександра Книги,  який робить все задля того, щоб Херсон опинився в епіцентрі уваги поціновувачів культури взагалі та театрального мистецтва зокрема.
- Ми раді вітати вас на Херсонщині. Проведення двадцятого за ліком фестивалю є нашою почесною місією. Варто відзначити Олександра Андрійовича Книгу. Якщо б не він, цього фестивалю й не було. Хтось може казати, що від людини нічого не залежить. Але це не так. Дякуємо вам за свято, яке ви даруєте нам кожного року, – наголосив Владислав Мангер.
Керівник Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської ОДА Світлана Думинська порекомендувала всім відвідати якнайбільше вистав. Вона впевнена – учасникам фестивалю є чим здивувати фанатів театру.
- Для людини вік двадцять років – це лише початок життя. Кожного року до нас приєднуються нові імені, ми знаходимо нових друзів. Хочу побажати всім знайти час, щоб побувати на всіх локаціях фестивалю. Це неможливо, але варто охопити найбільше заходів. Бажаю всі гарних вражень! – побажала Світлана Думинська.

Владислав Мангер привітав гостей «Мельпомени Таврії»

 

Владислав Мангер привітав гостей «Мельпомени Таврії»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: