Херсон °C

Виставу театру Куліша «Малюк і Карлсон» хочуть показати шведським глядачам

Новости » Культура
0
Сьогодні в Херсоні презентують виставу Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша «Малюк і Карлсон». Неабияку допомогу в підготовці та презентації вказаної вистави надало Посольство Королівства Швеція. Режисером музичної казки виступила Катерина Слажнєва. Як повідомив директор театру Куліша Олександр Книга, у подальшому з цією виставою наш театр гастролюватиме Україною.
- Розпочнемо з міст України, а там і до Швеції дістанемось. Адже «Малюк і Карлсон» - це вистава для дітей та дорослих, для різної аудиторії. Мивдячні за підтримку Швеції та  ПовноважномуПослу Мартіну Хагстрьому, - підкреслив Олександр Книга та вручив Мартіну Хагстрьому диплом Міжнародного ювілейного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», в рамках якого і презентують «Малюк і Карлсон».
- Я вже в четвертий раз відвідую Херсонщину, і лише за цей місяць це вже другий візит. Спочатку я приїздив з питань медицини, цього разу - це культурні зв’язки і вистава для дітей. Безумовно, це чудовий приклад співпраці, і ми будемо дуже раді продовжити роботу з театром. Зокрема, в Швеції досить серйозно ставляться до різних культурних заходів, які пов’язані з дітьми. Історію про Карлсона вигадали понад 60 років тому, але для дітей вона актуальна і зараз, і виглядає досить сучасною, як і вистава, яку презентує театр. Як на мене, це не перший крок співробітництва з вашою областю. Він скоріше наступний, за яким слідуватимуть це кроки нашої спільної роботи, - підкреслив Мартін Хагстрьом.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: