Херсон °C

У Херсоні відбувся благодійний аукціон «Малюєм заради друга»

Новости » Культура
0
18 серпня за сприяння Всеукраїнської громадської організації людей з інвалідністю «Велід» у ТРЦ «Фабрика» відбувся благодійний аукціон «Малюєм заради друга!».
Мета - збір благодійних внесків (коштів) на оплату операції, що запланована на вересень цього року, придбання ліків та реабілітації людини з інвалідністю з дитинства, випускника Олешківського дитячого будинку Белякіну Ігорю.
Під час Аукціону продано понад 25 творчих робіт молодих, обдарованих та перспективних художників Армена Казарян та Кирила Богданюка. Завдяки милосердним, небайдужим та щирим херсонцям було зібрано 8 250 гривень.
Паралельно з аукціоном вперше в Херсоні проведено унікальний майстер-клас з енкаустики (техніка малювання звичайною праскою!), де кожен бажаючий мав можливість навчитися цій техніки малювання.
Про сам аукціон пише у Фейсбук соціальний працівник міського гуманітарного центру по роботі з ВПОВіктор Булка:
«Висловлюю щиру вдячність всім, хто долучився до Благородної справи! Окремо хочу подякувати Армену Казаряну та Кирилу Богданюку, а також прекрасній матері Кирила Аллі Бехтольд та членам їхньої родини! Велике спасибі торговому центру «Фабрика» за всебічну підтримку та допомогу в організації. Поспішайте творити Добро, і воно повернеться до вас сторицею!», - йдеться в повідомленні.
 

У Херсоні відбувся благодійний аукціон «Малюєм заради друга»

 

У Херсоні відбувся благодійний аукціон «Малюєм заради друга»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: