Херсон °C

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»

Новости » Культура
0
Літо вже закінчилося і «Поетична шафа» знову збирає херсонських письменників, музикантів та інших людей, які люблять творчість. Відкриття четвертого сезону поетично-музичної зустрічі відбудеться 9-го вересня.
На заході запланований творчий батл, переможець якого виграє запрошення на двох і піде до Херсонського драмтеатру. У конкурсі експромтів завсідники визначать «Поета вересня» і його фото висітиме у smart cafe SHKAF протягом наступного місяця. 
 

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»

 

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»

 

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»

 


Деякі автори вже підготували свої рядки на першу у новому сезоні зустріч. «Не можу оминути таку важливу для Херсона подію, як відкриття нового сезону «Поетичної шафи», бо вона щоразу відкриває нові таланти. У рамках батлу я презентуватиму як старі, так і нові вірші», - поділилася  поетеса Зоя Щербініна.
Також запланована колективна творчість – «безкінечний вірш». Будуть і незвичні творчі виставки, зокрема книг, «Підвішених рядків». Окрім того, організатори «Шафи» хочуть замінити картини на фотографії шафовців.
«Перші експонати нової виставки вже принесли на літньому фесті. Тож, процес почався! У кого є бажання, готуйте фото на неділю. Для цього достатньо обрати знімки із вами із «Шафи» або ж просто зроблені власноруч, роздрукувати їх і головне - не забути 9 вересня», - говорять організатори.
Не тільки письменники, виступатимуть і музиканти. Зазвичай на зустрічі збираються представники різних музичних стилів: від класики до року. Цього разу свою творчість презентуватимуть і хлопці із гурту «Исповедь».
«Маю надію, що нашу музику та тексти оцінять творчі люди, яких об'єднує «Поетична шафа», котра стала вже своєрідним брендом у Херсоні. Ми з радістю прийняли запрошення. Такі заходи допомагають музикантам знаходити свого слухача та налагоджувати зв'язок, контакт із ним», - переконаний учасник гурту Юрій Лобачов.
 

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»


«Поетична шафа» відбудеться у неділю, 9 вересня, у smart cafe SHKAF. Захід проходить за підтримки Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова, громадської організації «ФРІ», Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша та Креативної майстерні «Слон».

Стартує четвертий сезон «Поетичної шафи»

 

Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: