Херсон °C

У Генічеську відбудеться прем'єра першої кримськотатарської кіноказки

Новости » Культура
0
10 жовтня у Генічеську відбудеться прем'єра першої кримськотатарської кіноказки «Hidir Dede». Це стало можливим в результаті домовленостей між продюсерами фільму, Генічеською райдержадміністрацією та регіональним Меджлісом. Фільм знятий продакшн-студією Qaradeniz production у наймальовничіших куточках Кримського півострова та відображає життя, побут, культуру і традиції кримських татар у XVIII столітті. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Це казкова історія про добро і зло, дружбу і кохання, підступність і справедливість, заснована на кримськотатарській народній легенді про Хидир-діда - мудрого старця, який міг під виглядом незнайомця відвідати будь-який будинок. У казці він з допомогою справедливого місцевого правителя карає зло і винагороджує тих, хто чистий серцем.
Головний режисер картини Длявер Дваджиєв визначив головною ідеєю фільму «Hidir Dede» - показати культуру кримських татар.
Над сценарієм кінокартини працювали відома кримська журналістка Ліля Буджурова, а також письменник і телеведучий Олекса Гайворонський.
У ролі мудрого старця Хидир-діда знімається співак і актор Асан Білялов. Головні дитячі ролі виконують Мер'єм Іщенко та Сафет Кубедінов. Крім професійних акторів, у масових сценах фільму взяли участь понад 500 осіб, в тому числі місцеві творчі колективи.
Влітку 2018 року фільм успішно було презентовано у таких містах півострова як Сімферополь, Судак, Красноперекопськ та інші.
А тепер і в Генічеську побачать дивовижну кримськотатарську казку з титрами українською мовою.
Показ фільму відбудеться 10 жовтня о 18:00 у Генічеському районному будинку культури (Монастирська вулиця, 6).
Ціна квитка становить 50 гривень. Їх можна замовити за тел. 099-077-43-39.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: