Херсон °C

Последние новости

14:30
Очолив Горностаївську окупаційну адміністрацію на Херсонщині - місцевому мешканцю повідомлено про підозру у колабораціонізмі
12:30
Поліція закликає жителів деокупованої Херсонщини видати правоохоронним органам незареєстровану зброю та боєприпаси
11:53
Армія РФ не має потужних сил для наступу на Херсонському напрямку, але Сили оборони готові до будь-якого розвитку подій
11:46
В Голопристанському районі орки почали грабувати дачі
11:44
В Нижніх Сірогозах окупанти заселилися в будинки місцевих
11:39
На Херсонщині у Великоолександрівській селищній громаді відкрили поліцейську станцію з обслуговування жителів 7 населених пунктів
11:33
Судитимуть колишню завідувачку відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області за колабораціонізм
11:00
В Олександрівці вбитих хоронили на власних подвір’ях
10:30
Поліція Херсонщини нагадує – ні в якому разі не повідомляйте незнайомцям дані банківської картки
08:49
Біля Благодатного на полі підірвався місцевий житель
Больше новостей

Культура Херсонщини виграла проектів на суму майже в 2 млн. грн.

Новости » Культура
0
За результатами конкурсів культурно-мистецьких проектів, що були проведені Українським культурним фондом у 2018 році, від Херсонської області підтримано 7 проектів на загальну суму 1 923 898 грн. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Проект «З Україною в серці». Даний проект спрямовано на популяризацію українського в Україні, кожна країна повинна мати виразне обличчя на мапі світу Україні важливо вписати в цей контекст мовний вимір. У рамках проекту буде створена база для розвитку повноцінної зі свідомою громадянською позицією особистості. Грантоотримувач – Новомиколаївська сільська рада Скадовського району Херсонської області. Вартість проекту – 60 000,00 грн.
Проект «Театральний абонемент у бібліотеці». Проект направлений на налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України та привернення уваги до таких проблем, як зменшення мистецького ресурсу в населених пунктах області через трудову міграцію, вимушене переселення або освітньо-культурну незабезпеченість деяких регіонів, відсутність популяризації сучасної української літератури засобами перформативного мистецтва в регіонах, нестабільність інформаційного простору на прикордонних територіях держави, що граничать з країною-агресором. Грантоотримувач – Херсонський обласний академічний музичнодраматичний театр імені Миколи Куліша. Вартість проекту – 151 210,51 грн.
Проект «Говоримо українською. Читаємо українське». Реалізація проекту сприятиме створенню у Херсоні україномовного осередку, поширенню української мови в органах міської та обласної влади, популяризації української мови, художнього слова, нових імен на літературній та мистецькій ниві Херсонщини; вихованню поваги та любові до українського слова, культури та історії. Грантоотримувач – Комунальний заклад «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара». Вартість проекту – 264 480,00 грн.
Проект «БібліоКемп лідерів читання». Проект «БібліоКемп лідерів читання» спрямований на досягнення двох рівноважливих цілей: 1) вироблення спільними зусиллями провідних фахівців України сучасної візії діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей на підтримку дитячого читання та 2) апробація нового формату всеукраїнського заходу «читай мандруй-пізнавай». Грантоотримувач – Комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки. Вартість проекту – 260 884,76 грн.
Проект «Кам'яні вишиванки Нової Каховки - патріотичний меседж з минулого молоді сьогодні». Унікальною особливістю Нової Каховки, скарбом Півдня України є «кам'яні вишиванки», що були створені в повоєнні роки, в часи заборони всього українського, послідовниками школи «бойчукістів» в техніці різьблення по сирому тиньку, та досі прикрашають фасади будинків старої частини міста. Проект спрямований на створення каталогу об'єктів культурної спадщини — «кам'яних вишиванок» Нової Каховки, аби привернути увагу суспільства на необхідність їх вивчення, збереження для нащадків та репрезентації. Грантоотримувач – Відділ культури і туризму Новокаховської міської ради. Вартість проекту – 433 773,00 грн.
Проект «Відкрий всі кольори життя через світ кіно». Проект передбачає долучення до сучасного кіномистецтва верстви населення Херсонської області, які в силу певних обставин не мають можливості бути активними учасниками суспільного життя, надати їм духовне і естетичне задоволення, відкрити для себе через кращі художні твори усі світлі кольори Життя. Грантоотримувач – ГО «Фестиваль «КІНОКИМЕРІЯ». Вартість проекту – 323 261,14 грн.
Створення фінального монтажу документального повнометражного фільму «Рози. Фільм-кабаре» режисера Ірини Стеценко. «Рози. Фільм - кабаре» (тизер) - повнометражний документальний дебют Ірини Стеценко, що народився з 5 років співпраці, дружби й спостережень режисерки за 7 актрисами музично-театрального проекту Dakh Daughters. Відвертий портрет жіночого мистецького колективу, чиє формування збіглося з роками історичного зламу в країні: громадянської революції на Майдані та початком неоголошеної війни на сході. Особливість проекту полягає в тому, що зйомки велись протягом 5 років, під час яких автори були безпосередніми учасниками життя своїх героїнь. Тисячі годин матеріалу «cinéma vérité» – без постановок, класичних інтерв’ю та авторського наративу - потребують ретельної та кропіткої роботи з монтажу, яка є найбільш складним та творчим етапом всього процесу. Грантоотримувач – ФОП Кравченко Олександра Сергіївна. Вартість проекту – 430 290,75 грн.
Наразі усі переговорні процедури між грантоотримувачами та Фондом щодо укладання договорів завершені, триває активна фаза реалізації проектів за підтримки Фонду. За вимогами Українського культурного фонду всі проекти мають бути реалізовані до 2 грудня 2018 року.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: