Херсон °C

Вистава театру Куліша отримала нагороду на фестивалі в Румунії

Новости » Культура
0
Херсонський театр імені Миколи Куліша повідомляє у соцмережі, що вистава «Межа, або у контейнері» К. Кеяну отримала спеціальну нагороду від журі на Міжнародному фестивалі сучасної драматургії в Брашові (Румунія).
«Вітаємо колектив і режисера з почесною відзнакою! Запрошення на участь у цьому престижному фестивалі наш театр отримав після поїздки в Кишинів. Готуватись довелося в надзвичайно обмежений термін. Всього за місяць ми зробили переклад вистави, підготували необхідні документи, домовились з перевізником, спланували поїздку і 8 листопада вирушили. Відомо, що як не готуйся, а все одно все станеться не так, як плануєш. Не обійшлося без дорожніх пригод: в дорозі зламався автобус, не тільки пасажирський, а й вантажний. Спрацював і людський фактор - закордонний паспорт доганяв свого власника окремим рейсом. А ще нескінченне очікування на кордоні…Та попри всі негаразди ми встигли вчасно доїхати в Брашов, змонтувати декорації, провести репетицію і зіграти виставу.
Що ж, реакція глядачів і відзнака журі вкотре доказують, що весь пройдений шлях вартував тих зусиль і надлюдського напруження. Наша щира подяка оргкомітету фестивалю, усім глядачам і звичайно тим, без кого ця поїздка не відбулася б
», - йдеться в повідомленні.
Loading...

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: